Rok 2022 w bukmacherce – jaki był?

Zbliża się koniec roku kalendarzowego. Nie brakuje zatem rozmaitych podsumowań. My także pokusiliśmy się o jedno z nich. Poniżej możesz znaleźć opis podmiotów hazardowych, które były najlepsze w mijającym roku kalendarzowym. Gwarantujemy, że nie zabraknie merytorycznych faktów, jak i paru niespodzianek. W czasie przygotowywania tego rankingu bukmacherskiego bazowaliśmy na opiniach różnych ekspertów, czy Klientów. Które firmy bukmacherskie są zatem na topie? Dlaczego?

STS

Pierwsze wyróżnienie trafia do tego podmiotu hazardowego. STS działa na rynku zakładów wzajemnych już bardzo długo. W końcu od 1997 roku. Tym samym jest to jedna z najstarszych firm bukmacherskich w Polsce. Jeśli chodzi o rodzimy rynek zakładów wzajemnych, to STS aktualnie nie ma sobie równych. Jest zdecydowanie najbardziej popularny. Dlaczego tak się dzieje? STS to marka o ugruntowanej pozycji. Włodarze nie zamierzają jednak na tym poprzestawać. Wydają zatem sporo pieniędzy na reklamę itp. A to przyciąga nowych Klientów i cała „machina” jeszcze bardziej się napędza. Warto zaznaczyć, że usługi tej firmy bukmacherskiej są bardzo uniwersalne. Wszystko dlatego, że możesz tutaj typować np. stacjonarnie. Coraz wiecie osób decyduje się jednak na granie w sieci. A dzięki temu można potem liczyć na wiele hojnych bonusów. Aktualnie ta rekomendowana firma bukmacherska zapewnia np. zakład bez ryzyka do 100 PLN. Tak samo, jak trzy inne bonusy (ich łączna suma to zaś 1500 PLN).

Etoto

Dla niektórych to może być lekkie zaskoczenie. Jeśli jednak nie masz konta internetowego w tym podmiocie hazardowym, to nie wiesz, co finalnie tracisz. Etoto działa legalnie. Co do tego aspektu nie mamy żadnych wątpliwości (wszystko zostało zaś bardzo dokładnie sprawdzone przed napisaniem dzisiejszego artykułu). Warto dodać, że ta firma bukmacherska oferuje swoje usługi tylko przez internet. Alternatywnie możesz typować zakłady bukmacherskie dzięki aplikacji mobilnej. Nie ma zaś możliwości obstawiania stacjonarnego. Jeśli jednak wybierzesz grę w sieci, to raczej nie będziesz żałować. Wszak ta firma bukmacherska zapewnia znakomite usługi. Chodzi np. o bonusy na start. Aktualnie możesz zainkasować np. 200% do 100 PLN. To szansa na uzyskanie potrojenia na grę! Dodatkowo automatycznego – po zarejestrowaniu konta plus wpłaceniu pierwszego depozytu. To jednak nie koniec atrakcji. Etoto oferuje również m.in. 20 PLN na skorzystanie z aplikacji mobilnej (to dodatkowa promocja do oferty powitalnej).

Fortuna

Fortuna jest starsza nawet od STS. W końcu zaczęła ona działać na rynku zakładów wzajemnych w 1996 roku. W tym zestawieniu Fortuna ma największe doświadczenie. Dodatkowo ta firma hazardowa może pochwalić się m.in. uniwersalnymi usługami. Także na płaszczyźnie bonusowej. Co konkretnie jest oferowane? To m.in. 20 PLN. Aby w ogóle zdobyć te pieniądze, musisz tylko się zarejestrować. Fortuna oferuje także zwrot za pierwszy przegrany kupon. Ta firma bukmacherska jest hojna, ponieważ możesz tutaj uzyskać nawet sześć stówek.

5 / 5. Ocen: 1

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

200 PLN za min. 5 punktów Sochana!

X
0
Dodaj swój komentarz.x