Reprezentant Turcji Ahmet Calik zginął w wypadku samochodowym

Çalık jechał swoim samochodem po autostradzie łączącej stolicę Ankarę i prowincję Niğde, kiedy stracił kontrolę, samochód przewrócił się i zjechał z jezdni. Ahmet Calik miał 27 lat.

Reprezentant Turcji Ahmet Çalık zginął w wypadku samochodowym

W chwili wypadku był jedyną osobą w samochodzie. Nagła śmierć obrońcy wstrząsnęła tureckim światem sportowym, a wiele klubów wysłało rodzinie kondolencje.

Podobno Ahmet Calik pojechał do Ankary, aby uzyskać oficjalną datę swojej ceremonii ślubnej, którą planował na luty tego roku.

Obrońca, który w latach 2015-2017 zdobył osiem seniorskich występów w Turcji, grał w tureckiej drużynie Süper Lig Konyaspor po tym, jak przeniósł się do tureckiego giganta Galatasaray w 2020 roku.

Konyaspor napisał na Twitterze wiadomość o tragicznej śmierci środkowego obrońcy: „Jesteśmy głęboko zasmuceni stratą naszego piłkarza, który zdobył miłość naszych fanów i naszego miasta od pierwszego dnia, kiedy przybył do naszego klubu”.

Wspominając gracza, Galatasaray napisał na Twitterze: „Jesteśmy w głębokim smutku z powodu utraty naszego byłego piłkarza”.

5 / 5. Ocen: 2

Jarosław
Jarosław
Redaktor naczelny Sport1.pl. Dziennikarz od 15 lat, pasjonuje się nie tylko sportem i biznesem ale także uwielbia astronomię i psychologię. Tutaj udziela się tylko jeśli w redakcji brakuje rąk do pracy :)

Podobne do: Reprezentant Turcji Ahmet Calik zginął w wypadku samochodowym

Sport w Polsce

Wiadomości sportowe

P