Real Madryt K – PSG K: Typy, kursy (18.11.2021)

Niecodzienny typ przedstawimy tym razem. Mianowicie chodzi o piłkę kobiecą i piłkarską Ligę Mistrzyń. Do Madrytu przyleci nie tylko faworyt tego spotkania, ale i faworyt całej Ligi Mistrzyń. W szeregach PSG będzie można zobaczyć polską zawodniczkę Paulinę Dudek. Początek pojedynku o 21:00 czasu polskiego.

Real Madryt K – PSG K: Typy, kursy (18.11.2021)

Typy na mecz Real Madryt K – PSG K

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 6.30 – 4.60 – 1.40 (STS)
  • 6.00 – 4.50 – 1.38 (Fortuna)
  • 6.00 – 4.50 – 1.38 (Betclic)

Przed nami czwarta seria gier w piłkarskiej Lidze Mistrzyń. W grupie B na prowadzeniu PSG z kompletem punktów. Paryżanki nie straciły do tej pory ani jednego gola. Klub z Madrytu zajmuje drugie miejsce z sześcioma punktami na koncie.

Pierwsze starcie tych drużyn w Paryżu zakończyło się wygraną gospodyń aż 4:0. Piłkarki Realu nie oddały ani jednego celnego strzału na bramkę PSG.

Real Madryt to tak naprawdę nowy twór jeśli chodzi o piłkę kobiecą. Klub wcześniej nosił nazwę Club Deportivo Tacon, a od 2020 po fuzji z Realem ma swoją siedzibę w Madrycie.

Według nas to spotkanie padnie łupem Paryżanek. Są one faworytem całych rozgrywek a dla Realu Madryt to dopiero początek w budowaniu kobiecej piłki. Doświadczenie jest zdecydowanie za PSG. Wygrana 4:0 w pierwszym meczu nie była przypadkiem i tym razem wynik powinien być podobny.

Nasz typ: wygrana PSG K (kurs 1.45 na www.betfan.pl).

0 / 5. Ocen: 0

Łukasz Garguła

Skromny człowiek. Jego pasją od dziecka jest sport oraz fizyka. Lubi także inne nauki ścisłe jak chemia czy astronomia. Całkiem nieźle wychodzi mu typowanie. Na Sport1.pl odpowiedzialny za zapowiedzi i analizy wydarzeń sportowych.

Najnowsze wiadomości

Back to top button