Rapid Wiedeń – West Ham: Typy, kursy (25.11.2021)

Austriacy mają szanse jeszcze by zająć przynajmniej trzecie miejsce na koniec fazy grupowej i grać na wiosnę w europejskich pucharach, ale trzeba zdobyć punkty z angielskim zespołem, który awans do kolejnej rundy ma zapewniony. Transmisja pojedynku na platformie Viaplay.

Rapid – West Ham: Typy, kursy (25.11.2021)

Typy na mecz Rapid Wiedeń – West Ham

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 5.35 – 4.20 – 1.62 (STS)
  • 5.20 – 4.45 – 1.61 (Fortuna)
  • 5.20 – 4.25 – 1.63 (Betclic)

W grupie H na czele West Ham, który ma dziesięć punktów. Drugie miejsce należy do Dinamo Zagrzeb, które ma sześć oczek. Dwa punkty mniej ma belgijskie Genk a tabele zamyka Rapid z trzyma oczkami.

Pierwsze spotkanie w Londynie padło łupem gospodarzy, którzy wygrali 2:0 po bramkach Rice’a oraz Benrahmy.

Kluczem dla urwania punktów przez gospodarzy może być fakt, iż w barwach Młotów nie ujrzymy najlepszego zawodnika Michaila Antonio oraz Łukasza Fabiańskiego.

Austriacy jeśli chcą coś ugrać w europejskich pucharach to muszą zdobyć komplet punktów. Goście mają awans i być może ich zaangażowanie będzie na mniejszym poziomie niż zawsze, dlatego znaleźliśmy fajny typ w stronę gospodarzy.

Brak Antonio i Fabiańskiego to dobry argument, by zagrać na walczących o awans Austriaków.

Nasz typ: Rapid handi (+1.5)(kurs 1.50 na www.STS.pl).

0 / 5. Ocen: 0

Łukasz Garguła
Łukasz Garguła
Skromny człowiek. Jego pasją od dziecka jest sport oraz fizyka. Lubi także inne nauki ścisłe jak chemia czy astronomia. Całkiem nieźle wychodzi mu typowanie. Na Sport1.pl odpowiedzialny za zapowiedzi i analizy wydarzeń sportowych.

Podobne do: Rapid Wiedeń – West Ham: Typy, kursy (25.11.2021)

Sport w Polsce

Wiadomości sportowe

P