Rangers – Sparta Praga: Typy, kursy (25.11.2021)

Ciekawa jest walka o awans w grupie A. Pewne pierwsze miejsce ma Olympique Lyon a o drugie miejsce walczą trzy drużyny. Czy w tym spotkaniu, które opiszemy wyłoni się drużyna, która awansuje już po tej kolejce do kolejnej rundy? Początek starcia o 21:00. Transmisja na platformie Viaplay.

Piłka nożna
Rangers – Sparta Praga: Typy, kursy (25.11.2021)

Typy na mecz Rangers – Sparta Praga

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.75 – 3.70 – 4.45 (STS)
  • 1.78 – 3.65 – 4.95 (Fortuna)
  • 1.80 – 3.75 – 4.60 (Betclic)

Sparta Praga, Rangersi oraz Brondby te trzy drużyny walczą o drugie miejsce w grupie A. Na pole position są Czesi, którzy mają cztery punkty. Za nimi Szkoci a tabele z dwoma punktami zamykają Duńczycy. Natomiast Francuzi z Lyonu już mogą się szykować do meczów na wiosne.

Pierwszy mecz w Pradze wygrała Sparta 1:0 po bramce obrońcy Davida Hancki.

Szkoci generalnie są drużyną bardzo underową jeśli chodzi o mecze grupowe. W czterech spotkaniach strzelili trzy gole przy czterech straconych.

W każdym z czterech spotkań Rangersów linia trzech bramek nie została przekroczona.

Według nas będzie to podobne spotkanie jak to pierwsze w Pradze. Nikt za bardzo nie będzie chciał się odkryć, gdyż stracony gol może być gwoździem do trumny. Prawdopodobnie będzie to mecz underowy a wyniki uzyskiwane przez Szkotów nas do tego nakłaniają.

Nasz typ: under 2.5 gola (kurs 1.95 na www.STS.pl).

0 / 5. Ocen: 0

Łukasz Garguła
Łukasz Garguła
Skromny człowiek. Jego pasją od dziecka jest sport oraz fizyka. Lubi także inne nauki ścisłe jak chemia czy astronomia. Całkiem nieźle wychodzi mu typowanie. Na Sport1.pl odpowiedzialny za zapowiedzi i analizy wydarzeń sportowych.

Podobne do: Rangers – Sparta Praga: Typy, kursy (25.11.2021)

Sport w Polsce

Wiadomości sportowe

P