Radoslav Latal odchodzi z Bruk-Betu Termaliki Nieciecza

W decydującym meczu z Puszczą Niepołomice piłkarze Bruk-Betu Termalica Nieciecza zawiedli i nie zdołali awansować do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. W wyniku tej bolesnej porażki klub przejdzie istotne modyfikacje zarówno w sztabie szkoleniowym, jak i drużynie.

Radoslav Latal
Radoslav Latal odchodzi z Bruk-Betu Termaliki Nieciecza (Fot. youtube.com)

Radoslav Latal dotrzymał danego słowa

To musiało się tak skończyć! Już przed finałem play-off o awans do Ekstraklsy trener Radoslav Latal zadeklarował, że albo wyjdzie zwycięsko z tej potyczki, albo odejdzie z klubu. Jego kontrakt miał wygasać wraz z końcem sezonu, a jedyną szansą na przedłużenie tej umowy był awans do Ekstraklasy. Po meczu Radoslav Latal pożegnał się w szatni ze swoimi zawodnikami, dając im dobitnie do zrozumienia, że ​​nie będzie ich ponownego spotkania.

BukmacherBonusKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Jego misja w klubie zakończyła się ostateczną porażką, która była bardzo dużym zawodem zarówno dla kibiców, jak i właścicieli klubu. Drużyna, którą trenował, nazywana „Słoniami”, najpierw spadła z ligi, a potem nie zapewniła sobie jednego z dwóch miejsc gwarantujących bezpośredni awans. Kto będzie nowym szkoleniowcem Bruk-Betu Termaliki Nieciecza? Według Szymona Janczyka z portalu Weszlo Pavol Stano, otrzymał ofertę, od właścicieli klubu z Małopolski. Jego przenosiny do tego klubu nie są jednak przesądzone, ponieważ dodatkowo kusi go inny klub z Fortuna 1. ligi. Mowa tu o Podbeskidziu Bielsko-Biała.

Zmiany kadrowe w Niecieczy

Aby dobrze przygotować się do nadchodzącego sezonu, pierwszoligowy klub będzie musiał skompletować nowy zespół, który skutecznie zaatakuje pozycję dające bezpośredni awans do Ekstraklasy. Drużynę czeka jednak przebudowa. Radoslav Latal odchodzi, ale to nie wszystko. Nie od dziś wiadomo, że wielu najlepszych zawodników w drużynie zamierza wyjechać i sprawdzić swoje umiejętności w Ekstraklasie. Dodatkowo Andrzej Trubeha wkrótce zostanie wolnym zawodnikiem, a obecny kontrakt Murisa Mesanovicia dobiega końca. Choć Bośniak nie podjął jeszcze decyzji co do swojej przyszłości, aktywnie szuka klubu z wyższej ligi.


Czytaj także:


Klub na pewno skupi się na zatrzymaniu graczy, którzy posiadają ważne kontrakty. Adam Radwański, mimo rocznego kontraktu z Bruk-Betem Termalica, otrzymał wiele propozycji od Ekstraklasy. Zainteresowanie Maciejem Ambrosiewiczem i Tomaszem Loską wykazały także kluby z wyższych lig. Odejść może nawet niedawno pozyskany z Widzewa Łódź Kacper Karasek, bo interesuje się nim kilka klubów z najwyższej półki. Warto zauważyć, że Karasek wciąż wciąż ma status młodzieżowca. To czyni go łakomym kąskiem dla wielu klubów.


🐘 Jaki przydomek noszą piłkarze Bruk Betu Termaliki Nieciecza?

Najczęściej używany przydomek piłkarzy Bruk-Betu Termaliki Nieciecza to Słonie.

🔱Kto jest właścicielem Bruk-Betu?

Właścicielem Bruk-Betu jest Krzysztof witkowski.


5 / 5. Ocen: 2

Mateusz Wolski

Kilkanaście lat w zawodzie dziennikarza sportowego, na Sport1.pl zajmuje się zapowiedziami meczów, analizami i aktualnościami ze świata sportu.

Najnowsze wiadomości

Back to top button

Darmowe kody PPV na Fame Friday Arena 2!

X