Puszcza Niepołomice – Odra Opole: Typy, kursy (15.10.2021)

W piątkowy wieczór na Stadionie Miejskim w Niepołomicach miejscowa Puszcza podejmie Odrę Opole w ramach trzynastej kolejki Fortuna pierwszej ligi. Faworytem tego spotkania wydają się goście, którzy plasują się w środku ligowej stawki. Puszcza ma szanse wydobyć się ze strefy spadkowej jeśli zdobędzie komplet punktów w tym starciu. Mecz poprowadzi Zbigniew Dobrynin. Pierwszy gwizdek o 18:00.

Puszcza Niepołomice – Odra Opole: Typy, kursy (15.10.2021)

Typy na mecz Puszcza Niepołomice – Odra Opole

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 3.25 – 3.25 – 2.30 (STS)
  • 3.05 – 3.26 – 2.47 (Fortuna)
  • 3.25 – 3.25 – 2.30 (Betclic)

Gospodarze z Niepołomic mają fatalną statystykę w meczach na własnym boisku Zaledwie jeden zdobyty punkt, trzy strzelone gole i osiem straconych. Pozostałych siedem oczek zdobyli grając na wyjeździe. Najlepszymi strzelcami drużyny są Szymon Kobusiński oraz Piotr Mroziński (3 trafienia).

Odra pod względem punktów jest o wiele lepsza aniżeli Puszcza, ale w spotkaniach na boisku rywala zdobyli zaledwie cztery punkty. W czterech meczach strzelili pięć goli przy sześciu straconych. Trzech zawodników Odry również ma po trzy strzelone gole: Krzysztof Janus, Konrad Nowak oraz Mateusz Marzec.

W tym meczu według nas padnie mało bramek. Bardzo ciekawie wygląda bilans meczów bezpośrednich. Tych spotkań było dwanaście z czego w zaledwie dwóch meczach padało więcej niż dwa gole (dokładnie trzy). W dwóch meczach było 0:0, w czterech padała jedna bramka, a w pozostałych były dwa trafienia.

Puszcza w meczach u siebie średnio nie strzela nawet gola na mecz. Odra z kolei na wyjazdach strzela średnio ledwo ponad gola. Jeżeli w tym spotkaniu będzie więcej niż dwa gole będziemy bardzo zaskoczeni.

Nasz typ: poniżej 2.5 gola (kurs 1.63 na www.STS.pl).

0 / 5. Ocen: 0

Najnowsze wiadomości

Back to top button

20 PLN bez depozytu - darmowa rejestracja!

X