Puszcza Niepołomice – Odra Opole: Typy, kursy (15.10.2021)

W piątkowy wieczór na Stadionie Miejskim w Niepołomicach miejscowa Puszcza podejmie Odrę Opole w ramach trzynastej kolejki Fortuna pierwszej ligi. Faworytem tego spotkania wydają się goście, którzy plasują się w środku ligowej stawki. Puszcza ma szanse wydobyć się ze strefy spadkowej jeśli zdobędzie komplet punktów w tym starciu. Mecz poprowadzi Zbigniew Dobrynin. Pierwszy gwizdek o 18:00.

Puszcza Niepołomice – Odra Opole: Typy, kursy (15.10.2021)

Typy na mecz Puszcza Niepołomice – Odra Opole

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 3.25 – 3.25 – 2.30 (STS)
  • 3.05 – 3.26 – 2.47 (Fortuna)
  • 3.25 – 3.25 – 2.30 (Betclic)

Gospodarze z Niepołomic mają fatalną statystykę w meczach na własnym boisku Zaledwie jeden zdobyty punkt, trzy strzelone gole i osiem straconych. Pozostałych siedem oczek zdobyli grając na wyjeździe. Najlepszymi strzelcami drużyny są Szymon Kobusiński oraz Piotr Mroziński (3 trafienia).

Odra pod względem punktów jest o wiele lepsza aniżeli Puszcza, ale w spotkaniach na boisku rywala zdobyli zaledwie cztery punkty. W czterech meczach strzelili pięć goli przy sześciu straconych. Trzech zawodników Odry również ma po trzy strzelone gole: Krzysztof Janus, Konrad Nowak oraz Mateusz Marzec.

W tym meczu według nas padnie mało bramek. Bardzo ciekawie wygląda bilans meczów bezpośrednich. Tych spotkań było dwanaście z czego w zaledwie dwóch meczach padało więcej niż dwa gole (dokładnie trzy). W dwóch meczach było 0:0, w czterech padała jedna bramka, a w pozostałych były dwa trafienia.

Puszcza w meczach u siebie średnio nie strzela nawet gola na mecz. Odra z kolei na wyjazdach strzela średnio ledwo ponad gola. Jeżeli w tym spotkaniu będzie więcej niż dwa gole będziemy bardzo zaskoczeni.

Nasz typ: poniżej 2.5 gola (kurs 1.63 na www.STS.pl).

0 / 5. Ocen: 0

Łukasz Garguła
Łukasz Garguła
Skromny człowiek. Jego pasją od dziecka jest sport oraz fizyka. Lubi także inne nauki ścisłe jak chemia czy astronomia. Całkiem nieźle wychodzi mu typowanie. Na Sport1.pl odpowiedzialny za zapowiedzi i analizy wydarzeń sportowych.

Podobne do: Puszcza Niepołomice – Odra Opole: Typy, kursy (15.10.2021)

Sport w Polsce

Wiadomości sportowe

P