Portugalia – Macedonia Północna – Typy bukmacherskie 29 marca (wtorek)

Macedończycy nie pozwolili reprezentacji Włoch awansować na mistrzostwa Świata. Czy plany pokrzyżują także Portugalczykom? Odpowiedź poznamy już w najbliższy wtorek. Początek spotkania o godzinie 20:45. Zapraszam do analizy.

Portugalia – Macedonia Północna – Typy bukmacherskie 29 marca (wtorek)

Portugalia vs Macedonia Północna. Typ i Analiza

Portugalia przystąpi do tego spotkania w roli zdecydowanego faworyta. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że we wtorek wywalczy sobie awans na tegoroczny Mundial który rozegrany zostanie w Katarze.

Reprezentacja Macedonii Północnej sklasyfikowana jest na 67. miejscu w rankingu FIFA co nie zmienia faktu, że w półfinale baraży w Palermo pokonała Włochy 1-0. Na listę strzelców w doliczonym czasie gry wpisał się Trajkovski.

Jednak Macedończycy mieli w tym meczu sporo szczęścia. Mistrzowie Europy przegrali na własne życzenie. Mimo że stworzyli sobie trzydzieści dwie sytuacje bramkowe, nie zdołali postawić kroki nad i.

STS TV - obstawianie + oglądanie transmisji
STS TV – obstawianie + oglądanie transmisji

Uważam, że na Estadio do Dragao w Porto Macedończycy będą mieli mniej szczęścia. Portugalia to bardzo mocna reprezentacja która plasuje się na ósmym miejscu w rankingu FIFA. Reprezentacja, która może pochwalić się takimi napastnikami jak Diogo Jota czy Cristiano Ronaldo.

W półfinale baraży Portugalia zgodnie z planem pokonała Turcję 3-1. Między innymi na listę strzelców wpisał się wcześniej wspomniany Diogo Jota. Macedończycy są niebezpieczni, ale słabsi kadrowo i mniej doświadczeni. Dlatego w starciu z Portugalią skazuję ich na porażkę.

Typ: 1 -1,5 Handicap (kurs 1.68 na STS)


5 / 5. Ocen: 1

Marek Pawliński

Specjalista od analiz piłkarskich, znany z forum BetOnline, gdzie miał skuteczność nie mniejszą niż 70%, a Yield zawsze na plusie :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x