Polska U21 – Łotwa U21: Typy, kursy (16.11.2021)

Po fantastycznym zwycięstwie nad Niemcami podopieczni trenera Macieja Stolarczyka tym razem podejmą na własnym boisku Łotwę. Polacy jeżeli chcą marzyć o awansie na Mistrzostwa Europy takie mecze powinni wygrywać kilkoma bramkami. Czy tak będzie w tym spotkaniu? Pierwszy gwizdek o 17:30. Transmisja na TVP Sport.

Polska - Anglia. Kto faworytem bukmacherów?
Polska U21 – Łotwa U21: Typy, kursy (16.11.2021)

Typy na mecz Polska U21 – Łotwa U21

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.12 – 7.55 – 21.00 (STS)
  • 1.12 – 8.00 – 22.00 (Fortuna)
  • 1.15 – 7.20 – 16.00 (Betclic)

Polacy dzięki wygranej z Niemcami 4:0 po bramkach x2 Benedyczaka, Skórasia i Kozłowskiego zbliżyli się w tabeli do dwóch czołowych reprezentacji. Do Izraela i Niemców Polska traci dwa punkty.

Tym razem przyjdzie im zmierzyć się z Łotwą, którą w pierwszym spotkaniu pokonaliśmy 2:0 po bramkach Michała Skórasia i Łukasza Poręby. Było to zasłużone zwycięstwo Polaków w tamtym starciu.

Warto dodać, że na to zgrupowanie zostali powołani również zawodnicy, którzy w ostatnim czasie byli w pierwszej reprezentacji. Chodzi tutaj o Nikole Zalewskiego i Kacpra Kozłowskiego. Zawodnik Pogoni Szczecin wraca do optymalnej dyspozycji po kilkudniowej przerwie i w spotkaniu z Łotwą powinien wystąpić od pierwszej minuty.

Nowy legalny bukmacher BetcrisBonus
Bonus powitalny1400 PLN
Bonus urodzinowy20 PLN
Kod promocyjny BetcrisBETONLINE
Rejestracjawww.Betcris.pl
Aktualna oferta bonusów w Betcris Polska

Łotysze do tej pory strzelili zaledwie cztery gole w pięciu meczach i wydaje się, że mają małe szanse na to by powiększyć swój dorobek bramkowy.

Jeżeli Polacy chcą myśleć o awansie na ME to takie mecze muszą wygrywać. Wydaje nam się, że ponownie młodzi zawodnicy wygrają z Łotwą minimum dwoma bramkami.

Nasz typ: Polska (-1.5) (kurs 1.45 na www.Superbet.pl).


5 / 5. Ocen: 3

Łukasz Garguła

Skromny człowiek. Jego pasją od dziecka jest sport oraz fizyka. Lubi także inne nauki ścisłe jak chemia czy astronomia. Całkiem nieźle wychodzi mu typowanie. Na Sport1.pl odpowiedzialny za zapowiedzi i analizy wydarzeń sportowych.

Najnowsze wiadomości

Back to top button