Polska – San Marino: Typy, kursy (09.10.2021)

Reprezentacja Polski na PGE Narodowy podejmie San Marino w siódmej kolejce eliminacji do Mistrzostw Świata. Mecz ten będzie szczególny dla polskiego bramkarza Łukasza Fabiańskiego, który oficjalnie zakończy reprezentacyjną karierę. Iloma bramkami wygra Polska w tym starciu? Pierwszy gwizdek o 20:45. Transmisja na antenach Polsatu oraz TVP.

Polska – San Marino: Typy, kursy (09.10.2021)

Typy na mecz Polska – San Marino

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.01 – 40.00 – 75.00 (STS)
  • 1.01 – 26.00 – 50.00 (Betclic)
  • 1.01 – 26.00 – 50.00 (Betfan)

W grupie I Polska zajmuje trzecie miejsce z jedenastoma punktami na koncie. Prowadzi Anglia mając pięć punktów więcej, a za nimi jest Albania z dwunastoma oczkami. San Marino zamyka tabele z zerem.

To starcie to spotkanie Dawida z Goliatem. W meczu rozegranym miesiąc temu Polska pokonała na wyjeździe San Marino 7:1. Na listę strzelców wpisał się m.in. trzykrotnie Adam Buksa.

My na to starcie wybieramy typ, że Polska wygra minimum pięcioma golami. W historii gier między tymi reprezentacjami w meczach u siebie Polska trzy razy pokrywała tę linie, raz się nie udało.

San Marino w ostatnich pięciu meczach wyjazdowych prezentowało się następująco:

  • 0:5 Albania
  • 0:2 Andora
  • 1:4 Kosowo
  • 0:7 Włochy
  • 0:5 Anglia

W reprezentacji Polski możemy spodziewać się kilku zmienników, gdyż wszystkie siły są szykowane na mecz w Albanii, który może być kluczowy o zajęcie drugiego miejsca na koniec eliminacji. Według nas sobotnie starcie będzie miało podobny przebieg jak pierwsze spotkanie tylko tym razem bez straconej bramki.

Nasz typ na mecz Polska – San Marino: Polska handi (-4.5) (kurs 1.57 na www.STS.pl).

5 / 5. Ocen: 4

Łukasz Garguła
Łukasz Garguła
Skromny człowiek. Jego pasją od dziecka jest sport oraz fizyka. Lubi także inne nauki ścisłe jak chemia czy astronomia. Całkiem nieźle wychodzi mu typowanie. Na Sport1.pl odpowiedzialny za zapowiedzi i analizy wydarzeń sportowych.

Podobne do: Polska – San Marino: Typy, kursy (09.10.2021)

Sport w Polsce

Wiadomości sportowe

P