Polacy pojadą na mundial? Analitycy Betfan ocenili!

Według analiz BETFAN, legalnego polskiego bukmachera, piłkarska drużyna Biało-Czerwonych wywalczy drugie miejsce w grupie i możliwość zagrania w barażach o awans na mistrzostwa świata. Zdaniem bukmachera biletu na turniej w Katarze Polakom jednak nie uda się zdobyć. Na otarcie narodowych łez pozostaną zwycięstwa w najbliższych meczach – z San Marino i Albanią.

Polacy pojadą na mundial? Analitycy Betfan ocenili!
Polacy pojadą na mundial? Analitycy Betfan ocenili!

Październikowe mecze Polski. Dwie wygrane?

Wraz z rozpoczynającym się zgrupowaniem piłkarskich kadrowiczów wraca dyskusja na temat tego, czy Polakom będzie dane zobaczyć narodową drużynę na mundialu w Katarze. Zdaniem BETFAN, choć kibiców ucieszą zwycięstwa reprezentacji w eliminacyjnych meczach fazy grupowej i „nasi” dostaną się do baraży (kurs 1,20 wskazuje, że to niemal pewnik), to ostatecznie Polska nie znajdzie się w gronie zaledwie trzech krajów, którym uda się w ten sposób otworzyć drogę do mundialu.

Polska zagra na MŚ 2022?
Polska zagra na MŚ 2022?

Szanse Polaków na obecność w Katarze są, zdaniem analityków BETAN, blisko trzykrotnie niższe niż na pomyślne przejście baraży. Jednocześnie choć szale oczekiwań przechylają się bardziej ku pesymistycznemu scenariuszowi, sukces Polaków nie jest zupełnie nierealny. O tych nadziejach świadczy niezbyt wygórowany kurs w BETFAN na wyjazd naszych orłów do Kataru, który wynosi 3,50.

Spacer z San Marino, a potem…

Zanim to się jednak stanie kadrę narodową czekają mecze eliminacyjne. Zdaniem BETFAN, nie będzie zaskoczenia w Warszawie 9 października i Biało-Czerwoni  pokonają San Marino, reprezentację okupującą ostatnie miejsce w rankingu UEFA. Wedle bukmachera piłkarzom San Marino nie uda się w starciu z Biało-Czerwonymi przeprowadzić żadnego skutecznego ataku na bramkę, nawet własną. Kurs na stronie, a także w aplikacji BETFAN na to, że San Marino strzeli jakiegokolwiek gola w Warszawie wynosi 5,50 wobec 1,12 na brak efektu na tym polu. 

Październikowe mecze Polski - kursy bukmacherów
Październikowe mecze Polski – kursy bukmacherów

Według analityków BETFAN, krajowa reprezentacja pokona też Albanię. Kurs na zwycięstwo polskiej drużyny w Tiranie u legalnego bukmachera BETFAN wynosi 1,90, na remis na stadionie Air Albania – 3,50, a na wygraną Albanii – 4,25. To oznacza, że każde 100 zł zakładu – w zależności od ziszczenia się tych scenariuszy – da odpowiednio: 190 zł, 350 zł lub 425 zł. 

5 / 5. Ocen: 1

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Back to top button

Kurs 200.0 na Liverpool - West Ham!

X