Pogoń Szczecin – Lechia Gdańsk: Typy, kursy (27.11.2021)

Mecz na szczycie szykuje nam się w Szczecinie gdzie Pogoń podejmie Lechię Gdańsk. Smaczku do tego meczu dodaje fakt iż pierwszym trenerem Lechii jest były asystent Kosty Runjaicia, czyli Tomasz Kaczmarek. Zna on metody treningowe niemieckiego szkoleniowca od podstaw, dlatego nie będzie to łatwy mecz dla Pogoni. Transmisja spotkania na Canal + Sport.

Pogoń Szczecin – Lechia Gdańsk: Typy, kursy (27.11.2021) (Fot.: Pogoń Szczecin/Twitter)

Typy na mecz Pogoń Szczecin – Lechia Gdańsk

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 2.00 – 3.10 – 4.10 (STS)
  • 2.12 – 3.15 – 4.00 (Fortuna)
  • 1.99 – 3.25 – 4.00 (Betclic)

Zaledwie jeden punkt dzieli obydwa zespoły. Lechia jest druga i czuje oddech Portowców na swoich plecach. Być może po tej kolejce nastąpi zamiana miejsc obu drużyn.

Jeśli chodzi o sytuacje kadrową obydwu drużyn to jest ona w miarę dobra. Zarówno w Pogoni jak i Lechii najlepsi zawodnicy są do dyspozycji swoich trenerów.

Z racji tego, iż Tomasz Kaczmarek pracował w Pogoni trochę czasu to od podszewki zna Koste Runijacia i być może to pomoże jego drużynie w tym meczu.

Ostatnie pięć spotkań pomiędzy tymi drużynami to zaledwie sześć goli. W żadnym linia nie przekroczyła dwóch bramek a w aż czterech padł zaledwie jeden gol.

Również tak widzimy sobotnie spotkanie. Nikt nie będzie chciał się otworzyć, a z racji tego, że w Pogoni nie mamy klasowego snajpera a mamy dobrą defensywę wiele bramek nie powinniśmy zobaczyć.

Nasz typ: under 2.5 gola (kurs 1.74 na www.STS.pl).

0 / 5. Ocen: 0

Najnowsze wiadomości

Back to top button

20 PLN bez depozytu - darmowa rejestracja!

X