Phil Jagielka i Lewis Baker nowymi nabytkami Stoke City

Stoke ogłosiło dzisiaj dwa nowe transfery Phila Jagielki i Lewisa Bakera. Doświadczony obrońca Jagielka przybył na stadion w Stoke City z umową do końca sezonu.

Phil Jagielka i Lewisa Baker nowymi nabytkami Stoke City (Foto: Tony McArdle/Everton FC via Getty Images)

Phil Jagielka na pół roku w Stoke City

Menadżer Stoke, Michael O’Neill, powiedział na oficjalnej stronie klubu: „Phil wnosi do naszej drużyny bogate doświadczenie i pokazał swoimi występami w Derby, że wciąż ma wiele do zaoferowania.

„Nie brakowało klubów, które wyraziły zainteresowanie podpisaniem kontraktu z nim, gdy jego umowa z Derby dobiegała końca. Jesteśmy naprawdę zadowoleni, że zdecydował się do nas dołączyć”.

Stoke szukał nowego środkowego obrońcy od czasu, gdy reprezentant Australii Harry Souttar został kontuzjowany w listopadzie podczas meczu w reprezentacji narodowej.

Pomocnik Baker opuścił Chelsea po 16 latach w klubie, dołączając do Potters na zasadzie dwuipółletniego kontraktu.

O’Neill dodał: „Z rozmowy z Lewisem jasno wynika, że jest gotowy zapuścić korzenie w klubie i kontynuować karierę u nas.

STS z kodem promocyjnym BETONLINEBonus
Bonus za 3 depozyty1500 PLN
Zakład bez ryzyka100 PLN
Zakład bez ryzyka w Betgames20 PLN
Zakład bez ryzyka na Wirtualki20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS

„To bardzo utalentowany pomocnik, który wniesie inny wymiar do naszego składu i cieszymy się, że jest z nami na pokładzie”.

5 / 5. Ocen: 1

Jarosław

Redaktor naczelny Sport1.pl. W branży od ponad 15 lat, pasjonuje się nie tylko sportem i biznesem, ale także uwielbia astronomię i psychologię. Tutaj udziela się tylko jeśli w redakcji brakuje rąk do pracy :)

Najnowsze wiadomości

Back to top button