Pewny zakład od BetClic na E-sport. 50 złotych dla każdego gracza.

Specjalną ofertę promocyjną przygotował legalny bukmacher w Polsce – BetClic, który to oferuje graczom bonus na E-sport. Wystarczy zagrać dowolny zakład z wspomnianej dyscypliny, aby otrzymać 50 PLN. Przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego „KOD50”.

E-sport bonus dla każdego 50 PLN.

E-sport bonus dla każdego 50 PLN.

Korona wirus dotknął mocno Świat bukmacherski. Bowiem zdecydowana większość lig obecnie jest zawieszona i nie wiadomo kiedy zostaną wzmocnione mecze. To wszystko sprawia, że prawdziwy boom przeżywa dyscyplina E-sportu.

W związku z tym bukmacher Betclic wyszedł naprzeciwko oczekiwaniom graczy i oferuje specjalną ofertę. Każdy nowy użytkownik bukmachera BetClic może odebrać bonus powitalny w postaci Cashbacku na E-sportu. Wystarczy zawrzeć dowolny zakład, aby w razie przegranej otrzymać zwrot stawki.

Najnowszy kod promocyjny w BetClic!

Warunki promocyjne są bardzo proste. Krok pierwszy jest to rejestracja konta na stronie www.BetClic.pl. Proces rejestracyjny jest bardzo prosty dla każdego gracza, ponieważ proces założenie konta nie zajmie nikomu zbyt wiele czasu.

Chcąc skorzystać z bonusu na E-sport użytkownik musi wpisać w formularzu rejestracji kod promocyjny KOD50. Warto jest mieć na uwadze, że jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.

polski bukmacher internetowy sts bonus
STS nowy bonus za darmo – 29 PLN bez depozytu

Następne pozostaje już dokonanie depozytu i zagraniu kuponu na E-sport. Minimalna stawka zakładu to 10 PLN.

Zakład, jak okaże się wygrany to super. Cała kwota znajdzie się na koncie gracza. W przypadku przegranej gracz może liczyć na zwrot 100% stawki. Maksymalnie gracz może liczyć na bonus do 50 PLN.

Należy nadmienić, że obecnie gracze obstawiać mogą wyłącznie przez internet, ponieważ punkty stacjonarne m.in. STS, Fortuna są zamknięte.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic, Etoto. Najlepsze zakłady bukmacherskie w internecie. Promocje, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka.

Najlepsi bukmacherzy

betfan online bonus 2021

Zakłady bukmacherskie