Pewny zakład na mecze Ligi Mistrzów u bukmachera Betclic

Wkraczamy w decydująca fazę spotkań Ligi Mistrzów. Dokładnie mówiąc, w najbliższych dniach zostaną rozegrane mecze ćwierćfinałowe. Na tą okazję bukmacher Betclic Polska przygotował specjalną ofertę promocyjną wszystkim swoim użytkownikom, w której to zmniejsza ryzyko przegranej.

Bonus do 40 PLN na Ligę Mistrzów

Bonus do 40 PLN na Ligę Mistrzów

Ciekawych pojedynek na pewno nie zabraknie podczas najbliższych wieczorów. Bowiem przez nami przecież, takie konfrontacje, jak Barcelona vs Bayern, Manchester City vs Olympique Lyon, Atalanta vs PSG, Manchester City vs Lyon.

Bukmacher Betclic Polska na tą okazję ma w swojej ofercie promocyjnej posiada akcję „Pewny zakład na Ligę Mistrzów”, a trwa ona w dniach od 10 do 15 sierpnia. Polega na zagraniu zakładu AKO, a w przypadku przegranej użytkownik otrzyma zwrot stawki.

Na uwadze jednak trzeba mieć to, że chcąc skorzystać z tej oferty koniecznie trzeba się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie na stronie www.Betclic.pl.

Zwrot stawki za przegrany zakład

W ramach promocji „Pewny zakład na Ligę Mistrzów” kwalifikują się wyłącznie zakłady wielozdarzeniowe, tzw. AKO, które to w dodatku muszą spełniać następujące warunki:

  • dokładna ilość czterech zdarzeń na kuponie
  • wszystkie typy muszą być z oferty przedmeczowej na spotkania ćwierćfinałowe w Lidze Mistrzów
  • kurs całkowity zakładu musi wynosić minimum 1.50.
polski bukmacher internetowy sts bonus
STS nowy bonus za darmo – 29 PLN bez depozytu

Kupon został rozliczony, jako wygrany? Super. Cała kwota trafi na konto gracza. Natomiast, jak jeden z faworytów Cę zawiódł to otrzymasz zwrot stawki, która może wynieść do 40 PLN.

Bonus powitalny do 550 PLN w Betclic Polska:

Zakłady bukmacherskie Betclic online oferują każdego graczowi na start Cashback, czyli zakład bez ryzyka. Chcąc skorzystać z tej formy bonusu koniecznie trzeba wpisać hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym. W dodatku jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.

Wówczas, jeśli kupon okaże się przegrany to użytkownik nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki. Najwyższa wartość, jaka może trafić na konto gracza to, aż 550 PLN.

Użytkownicy, który posiadają już konto u wspomnianego operatora mogą skorzystać z oferty promocyjnej „BetClic Liga”. W ramach tej akcji każdy użytkownik może liczyć extra środki za obstawienie meczy. I to co istotne w tym wszystkim, zostaną one przyznane niezależenie od tego, jak kupony zostały rozliczone.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic, Etoto. Najlepsze zakłady bukmacherskie w internecie. Promocje, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka.

Najlepsi bukmacherzy

betfan online bonus 2021

Zakłady bukmacherskie