Pewne bonusy od bukmachera STS na finały NBA

Specjalną ofertę promocyjną każdemu graczowi za typowanie spotkań finałowych NBA oferuje bukmacher STS. Za zagrany kupon gracze mogą otrzymać nawet 1200 PLN.

Darmowe bonusy na finały NBA 2021

Darmowe bonusy na finały NBA 2021

Emocji podczas każdego spotkań w NBA na pewno nie może brakować. W dodatku zmierza się przecież ze sobą dwie najlepsze drużyny sezonu, czyli Phoenix Suns – Milwaukee Bucks.

Z tej okazji każdy z użytkowników może skorzystać z limitowanej oferty promocyjnej „Bonus na finały NBA do 140 PLN”, która jest aktywna wyłącznie w czasie trwania finałów NBA. Użytkownik, który chce z niej skorzystać koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl.

Bonus dla typerów NBA 2021:

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zagranie dowolnego kuponu pojedynczego lub wielozdareniowego, który będzie spełniał następujące warunki:

  • minimum jedno zdarzenie z spotkań finałowych NBA
  • kurs łączny nie mniejszy niż 1.85
  • stawka minimalna to 50 PLN
betclic polska nowy bonus za darmo
BetClic online: kod bonusowy na start za darmo

Gracz, który spełnił powyższe warunki promocji może liczyć na premię o wartości 20 PLN za zagrany kupon. Nadmienić jest wart, iż każdy z użytkowników może liczyć na jeden bonus w dniu meczowym. Łącznie na konto gracza może trafić nawet 140 PLN.

Kod promocyjny na start 2021:

Legalny bukmacher STS online na start oferuje każdemu graczowi limitowany pakiet powitalny, w którym to można liczyć na:

  • bonus o wartości 29 PLN bez żadnej wpłaty za założenie konta
  • premię równowartości dokonanego depozytu do 1200 PLN

Chcąc dokonać aktywacji powyższych bonusów koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Warto jest zaznaczyć, iż jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic, Etoto. Najlepsze zakłady bukmacherskie w internecie. Promocje, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka.

Najlepsi bukmacherzy

betfan online bonus 2021

Zakłady bukmacherskie