Paulo Dybala celem numer jeden Interu Mediolan

Inter Mediolan jest najbardziej zdeterminowany i zainteresowany pozyskaniem Paulo Dybali, któremu kończy się kontakt za pół roku w Juventusie i rozpoczęli rozmowy z jego agentem Jorge Antunem.

Paolo Dybala inter
Paulo Dybala celem numer jeden Interu Mediolan

Duża kasa na stole za podpis Paolo Dybali

28-letni argentyński napastnik wydaje się być skazany na opuszczenie Juventusu pod koniec sezonu po tym, jak nie udało mu się uzgodnić z klubem przedłużenia kontraktu. Zagrał 274 razy dla Bianconeri od swojego przybycia w 2015 roku, a jego odejście byłoby wielkim ciosem dla trenera Massimiliano Allegriego, któremu już brakuje opcji w ofensywie.

Jak donosi La Gazzetta dello Sport, dyrektor generalny Interu, Beppe Marotta, rozmawiał ostatnio z agentem Dybali, Antunem, aby omówić możliwą umowę. Agent ma przybyć do Włoch jeszcze w tym miesiącu lub na początku lutego i prawdopodobnie spotka się z Nerazzurrim.

Odejście Arturo Vidala i Matiasa Vecino gwarantuje Interowi około 16 mln euro oszczędności, co pozwala mu na złożenie bardzo atrakcyjnej oferty dla Dybali. Klub z Mediolanu zaoferowałby argentyńskiemu napastnikowi taką samą pensję, jaką kiedyś otrzymywał Christian Eriksen: 7,5 mln euro netto na sezon przez pięć lat plus dodatki związane z celami w sezonie, a także sporą premię za podpisanie kontraktu.

STS z kodem BETONLINEBonus
Bonus za 3 depozyty1500 PLN
Zakład bez ryzyka100 PLN
Bonus za zadania60 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Logowaniewww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS

Dybala zarabia obecnie 7,3 mln euro netto na sezon z Juventusem, chociaż w październiku zaoferowali mu 8 mln euro plus 2 mln euro w dodatkach na sezon. Tottenham i Barcelona również chcą go pozyskać, więc Inter będzie musiał ciężko pracować, aby przekonać 28-latka.

5 / 5. Ocen: 1

Najnowsze wiadomości

Back to top button

200 PLN za min. 5 punktów Sochana!

X