Oto oficjalny napój Fortuna 1. Ligi!

Firma FoodCare dołącza do grona oficjalnych partnerów Fortuna 1. Ligi. W ramach tej współpracy piłkarze klubów pierwszoligowych będą korzystać z wody Ostromecko. Marki należące do portfolio FoodCare pojawią się również na stadionach oraz w kanałach digitalowych rozgrywek.

Oto oficjalny napój Fortuna 1. Ligi!
Oto oficjalny napój Fortuna 1. Ligi!

FoodCare – nowy partner Fortuna 1. Ligi

Firma FoodCare od lat angażuje się w sponsoring polskiego sportu. Współpracowała już z wieloma klubami piłkarskimi Ekstraklasy, a jej marki promowano podczas różnego rodzaju zawodów sportowych, takich jak lekkoatletyka czy żużel.

Współpraca ta ma na celu budowanie atmosfery rodzinnych rozgrywek i atrakcyjności dla kibiców w każdym wieku. FoodCare promować będzie swoje wybrane marki napojów, takie jak napój izotoniczny 4MOVE oraz napój energetyczny Black. Planowane są również aktywności digitalowe mające na celu uatrakcyjnienie rozgrywek dla kibiców.

STS zakład bez ryzyka - kod promocyjny BETONLINE
STS zakład bez ryzyka – kod promocyjny BETONLINE

FoodCare to firma rodzinna, a w Fortuna 1 Lidze staramy się budować atmosferę rodzinnych rozgrywek, atrakcyjnych dla kibiców w każdym wieku. W związku z tym, cieszymy się ogromnie, że w sezonie 2023/2024 będziemy mieć okazję współpracować z FoodCare, firmą o wieloletnim doświadczeniu i pasji do sportu – komentuje Marcin Janicki, prezes Pierwszej Ligi Piłkarskiej.

W ramach współpracy, FoodCare będzie promować wybrane marki napojów, takie jak napój izotoniczny 4MOVE oraz napój energetyczny Black. W planach są również wspólne aktywności digitalowe, które mają uatrakcyjnić rozgrywki dla kibiców.

FoodCare od lat wspiera rozwój polskiego sportu i ma duże doświadczenie na rynku FMCG. Dlatego chcemy wspierać najlepszych sportowców w drodze do sukcesu. Nasze zaangażowanie w Pierwszą Ligę Piłkarską jest konsekwencją naszej strategii działania oraz naszej pasji do sportu – podkreśla Zarząd FoodCare.

Przypominamy, że sezon 2023/2024 w Fortuna 1. Lidze startuje już 21 lipca. Na naszej stronie można sprawdzić, gdzie oglądać mecze odbywające się w ramach tych rozgrywek i jakie są typy na najbliższą kolejkę.

4.9 / 5. Ocen: 81

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

Darmowe kody PPV na Fame Friday Arena 2!

X
0
Dodaj swój komentarz.x