Ostatnia szansa na lipcowy zwrot 50 zł w Fortunie!

Środowa promocja u bukmachera Fortuna pozwala na zagranie kuponu, za który otrzyma się zwrot 50 zł w przypadku nietrafienia jednego typu.

Ostatnia szansa na lipcowy zwrot 50 zł w Fortunie!
Ostatnia szansa na lipcowy zwrot 50 zł w Fortunie!

Środowy bonus na eFortuna.pl – na czym polega?

W dniu 27 lipca gracze zarejestrowani u bukmachera Fortuna mają ostatnią szansę na to, by w tym miesiącu skorzystać z promocji ze zwrotem 50 zł w przypadku przegranej. Oferta dostępna jest na stronie internetowej www.eFortuna.pl, a może skorzystać z niej każdy zarejestrowany.

Nie ma znaczenia na jakie wydarzenia sportowe chcemy obstawiać, chociaż w środę dla wielu będzie to oczywiste – trwają eliminacje do europejskich pucharów, więc okazji do typowania nie brakuje. Najważniejsze jest, by znać warunki promocji, a oto one:

 • tylko oferta przedmeczowa
 • kupon musi składać się z minimum czterech typów
 • obstawiać można na stronie internetowej, mobilnej lub w aplikacji
 • stawka nie może wynosić mniej niż 50 zł
fuksiarz polsat go
Bonus bez obrotu + Polsat GO w Fuksiarz.pl

Fortuna kod na bonus 50 zł

Oprócz tego, jak powinien wyglądać kupon, należy pamiętać, iż do rejestracji w promocji potrzebne jest dokonanie odpowiedniego depozytu. W godzinach 18.00 – 20.00 należy przelać na konto do bukmachera co najmniej 50 złotych, podając przy tym Fortuna kod bonusowy – „FORTUNA”.

Jeden gracz otrzymać może maksymalnie jeden bonus. Premię dostaje się na konto w sytuacji, gdy jeden z zagranych typów na kuponie nie zostanie trafiony. Pozostałe zakłady muszą być rozliczone jako wygrane.

W ramach promocji gracz dostaje 50 zł w punktach FKP. Bonus można wykorzystać na obstawianie, by potem przeznaczyć na dowolny cel.

BukmacherBonusKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Jak otrzymać zwrot 50 zł w Fortunie w środę?

 1. Wejście na www.eFortuna.pl
 2. Dokonanie wpłaty co najmniej 50 zł w godzinach 18-20. Tylko z kodem promocyjnym „FORTUNA”
 3. Zagranie w ciągu 24 godzin od przelewu kuponu przedmeczowego min. 4 AKO za co najmniej 50 zł
 4. Odebranie zwrotu w przypadku nietrafienia jednego zakładu na kuponie

Legalny bukmacher eFortuna przyzna graczom premię w sposób automatyczny. Należy pamiętać, iż tyczy się to tylko i wyłącznie sytuacji, gdy kupon kwalifikacyjny zostanie postawiony tak, jak powinien, a w nim nie będzie trafiony tylko jeden typ.

Jeżeli ktoś chce się zarejestrować w Fortunie, może wypełnić formularz na stronie www.eFortuna.pl. Kod promocyjny dla nowych klientów to słowo „BETONLINE„, a na start zgarnąć można:

 • 20 zł bez depozytu
 • 600 zł jako zakład bez ryzyka
 • 10 zł przy I wpłacie
 • 50% do 200 zł przy II przelewie na konto

Oferta środowa obowiązuje tylko w godzinach 18-20. Depozyty dokonane w innym czasie nie będą brane pod uwagę.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.8 / 5. Ocen: 192

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x