Osasuna – Elche: Typy, kursy (29.11.2021)

Piętnastą kolejkę La liga zamyka spotkanie w Pampelunie, gdzie gospodarze podejmą Elche. Oba zespoły już dawno nie odniosły wygranej dlatego ten mecz może być dla jednej z nich przełamaniem. Początek starcia na Estadio El Sadar o 21:00.

Osasuna – Elche: Typy, kursy(29.11.2021)

Typy na mecz Osasuna – Elche

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.85 – 3.40 – 4.60 (STS)
  • 1.85 – 3.45 – 4.60 (Fortuna)
  • 1.85 – 3.45 – 4.80 (Betclic)

Osasuna po czternastu kolejkach plasuje się na jedenastym miejscu w ligowej tabeli. W przypadku wygranej z Elche może awansować nawet na ósmą pozycję. Osiem oczek do gospodarzy poniedziałkowego meczu traci Elche, które zajmuje osiemnaste miejsce.

Były klub Jana Urbana w meczach u siebie strzelił zaledwie cztery gole w siedmiu meczach i zdobył sześć punktów co jest jednym z najgorszych wyników w lidze.

Elche na wyjeździe zdobyło cztery punkty, strzeliło pięć goli i straciło ich jedenaście.

W tym meczu nie widzimy innej opcji jak under bramkowy. Oba zespoły w kryzysie. Oba dawno nie wygrały. Bilans gospodarzy w meczach u siebie i gości na wyjeździe prowadzi nas do tego, że powinno być mało bramek w tym starciu. Uważamy, że będzie to mecz walki.

Nasz typ: poniżej 2.5 gola (kurs 1.60 na www.STS.pl).

0 / 5. Ocen: 0

Łukasz Garguła
Łukasz Garguła
Skromny człowiek. Jego pasją od dziecka jest sport oraz fizyka. Lubi także inne nauki ścisłe jak chemia czy astronomia. Całkiem nieźle wychodzi mu typowanie. Na Sport1.pl odpowiedzialny za zapowiedzi i analizy wydarzeń sportowych.

Podobne do: Osasuna – Elche: Typy, kursy (29.11.2021)

Sport w Polsce

Wiadomości sportowe

P