Ochroniarz Fame MMA stoczy kolejną walkę. Jego rywalem freak-fighter

Już 21 października w hali MOSIR Czeladź odbędzie się trzecia edycji gali charytatywnej WIP Walcz i Pomagaj. W karcie walk zobaczymy między innymi byłego zawodnika organizacji KSW i FEN – Nikolę Milanovicia, który zawalczy z Krzysztofem Ciesielskim znanym inaczej jako: BODYCHRIST.

Nikola Milanović powraca do oktagonu. Foto: WIP-Facebook

Obaj panowie mieli się ze sobą spotkać już dwukrotnie, jednak zawsze coś w tym przeszkadzało. Za pierwszym razem w maju tego roku podczas gali Poznań Fight Night, sam Milanović dzień przed walką zrezygnował z pojedynku. Po raz drugi natomiast na wydarzeniu Fight Rose 4 nie doszło do ich starcia z powodu przyczyn organizacyjnych, gdzie polowa walk nie doszła do skutku. Więc wychodzi teraz, że trzeba próbować do trzech razy sztuka.

Nikola Milanović w swoim dorobku zawodowym MMA ma na razie stoczone trzy pojedynki. Dwa z nich zakończyły się porażkami odpowiednio z Mariuszem Pudzianowskim (KSW 59 ) i Patrykiem „Wielki Bu” Masiakiem (Fen 45). Natomiast ostatnie starcie Serba skończyło się pierwszym zwycięstwem nad Kornelem Zapadką podczas gali The Warriors w Rudzie Śląskiej, gdzie ich starcie zakończyło się w pierwszej rundzie po kontuzji przeciwnika.

Sam BodyChrist, który jest bliskim przyjacielem Bonusa BGC do tej pory zawalczył trzy razy. Bilans jest następujący dwie porażki z Piotrem „Bonusem BGC” Witczakiem i Marcinem „Mnich Terminatorem” Wójcikiem, oraz jedna wygrana z Patrykiem „Robalini” Śliwą na gali Elite Fighters, które miało miejsce w 2021 roku na gali G2A Arena Rzeszów.

Co ciekawe na wydarzeniu charytatywnym mamy zobaczyć zawodnika walczącego swoje walki w federacji Prime Show MMA, czyli lewicowego aktywistę – Jasia Kapelę. Jak na razie nie znamy jeszcze imię i nazwisko jego przeciwnika.

5 / 5. Ocen: 1

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

20 PLN bez depozytu - darmowa rejestracja!

X
0
Dodaj swój komentarz.x