Obstawiaj Ligę Narodów i wygrywaj więcej u bukmachera STS. Pula nagród 30 000 PLN

Legalny bukmacher STS nagradza wszystkich swoich aktywnych graczy bonusami za obstawienie meczy z piłkarskiej Ligi Narodów. Typerzy poza wygraną gotówką mogą liczyć na dodatkowe środki, a jest na pewno o co walczyć. Bowiem pula nagród wynosi 30 000 PLN.

Pewne bonusy dla typerów za obstawienie meczy w STS. Pula nagród 30 000 PLN

Pewne bonusy dla typerów za obstawienie meczy w STS. Pula nagród 30 000 PLN

Trzeba powiedzieć, że ostatnia kolejka Ligi Narodów zapowiada się bardzo ciekawie. Bowiem dojdzie chociażby do takich potyczek, jak m.in. Hiszpania vs Niemcy, Chorwacja vs Portugalia oraz Polska vs Holandia.

Na tą okazję bukmacher STS nagradza graczy, którzy poprawnie wytypują dowolny mecz. Chcąc wziąć udział w akcji „30 000 PLN do podziału na Ligę Narodów” koniecznie trzeba się do niej zapisać na stronie www.STS.pl. Jednak na uwadze trzeba mieć fakt, że dokonać tego można najpóźniej do 18 listopada do godziny 23:59.

Typuj i wygrywaj więcej 2020:

W ramach wspomnianej oferty promocyjnej dopuszczone przez bukmachera STS są jedynie zakłady SOLO zagrane za minimum 15 PLN.

Wymóg konieczny w tej ofercie jest taki, że na kuponie musi znajdować się typ z oferty przedmeczowej na wynik końcowy dowolnego meczu w piłkarskiej Lidze Narodów.

Jeśli zagrany przez gracza kupon spełnia powyższe warunki promocji i okaże się on wygrany to super. Typer poza wygraną gotówką otrzyma dodatkowe środki. Bowiem pula nagród 30 000 PLN zostanie podzielona pomiędzy graczami. Dodać jest warto, że każdy użytkownik może liczyć na pięć bonusów.

Bonus bez wpłaty własnej u legalnego bukmachera w Polsce:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują najnowszy pakiet powitalny, w którym to można otrzymać premię o wartości 1229 PLN:

  • pewne 29 PLN za rejestrację konta bez wpłaty własnej
  • bonus równowartości depozytu do 1200 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne wszystkim graczom pod warunkiem, że wpiszą hasło promocyjne –>> BETONLINE.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic, Etoto. Najlepsze zakłady bukmacherskie w internecie. Promocje, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka.

Najlepsi bukmacherzy

betfan online bonus 2021

Zakłady bukmacherskie