Obstawiaj i wygrywaj podwójnie w STS. Co tydzień w puli 35 000 PLN.

Specjalną ofertę promocyjną wszystkim graczom oferuje bukmacher STS. Każdy typer w ramach oferty promocyjnej „Obstawiaj i wygrywaj więcej” co tydzień może otrzymać darmowe środki, ponieważ pula nagród w tej akcji wynosi 35 000 PLN.

Bonusy za obstawienie meczy

Bonusy za obstawienie meczy w STS

Można powiedzieć, że z dnia na dzień oferty bukmacherów są coraz bardziej bogatsze. W najbliższych dniach chociażby zostaną rozegrane mecze ligowe w niemieckiej Bundeslidze, czy też w lidze czeskiej.

Na przeciw graczom, którzy regularnie obstawiają mecze wychodzi bukmacher STS, który w ramach oferty „Obstawiaj i wygrywaj więcej” przyznaje graczom darmowe bonusy za trafione kupony. Ta akcja trwa do odwołania, ale trzeba mieć na uwadze, że składa się ona z okresów rozliczeniowych od poniedziałku od godziny 00:00 do niedzieli do godziny 23:59.

Typer, który chce skorzystać z tej oferty musi mieć na uwadze, że koniecznie trzeba się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie poprzez zalogowanie się na swoje konto na www.STS.pl. Kolejnym krokiem jest kliknięcie w przycisk „Weź udział”. który znajduje się w zakładce tej oferty.

Darmowe bonusy dla typerów.

Warunki tej oferty promocyjnej są niezwykle proste. Bowiem legalny bukmacher STS kwalifikuje zakłady AKO, czyli tzw. wielozdarzeniowe. Lecz istotnym aspektem jest to, że na kuponie musi znajdować się równa ilość czterech zdarzeń z oferty przedmeczowej lub „na żywo”.

Typer musi mieć na uwadze istotny czynnik, że minimalny kurs zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.50. Natomiast stawka kuponu musi wynosić co najmniej 15 PLN. Gracz musi mieć na uwadze, że te zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe są wykluczone z tej akcji.

betclic polska nowy bonus za darmo
BetClic online: kod bonusowy na start za darmo

Twoj kupon lub kupony okazały się wygrane? To super. Bowiem oprócz wygranej na konto typera trafi bonus z podziału puli nagród, która wynosi 35 000. Do podziału tej gotówki bierze udział maksymalnie pięć wygranych kuponów w czasie jednego okresu rozliczeniowego.

Bonus powitalny w STS.

Każdy nowy użytkownik, które chce zacząć obstawiać mecze u bukmachera STS na start może liczyć na darmowe środki. Wystarczy wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym i poprawnie przejść proces weryfikacji danych, a w zamian na konto typera trafi 29 PLN. W dodatku nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, aby otrzymać te środki.

W dodatku to nie wszystko. Każdy gracz, który dokona depozytu na swoje konto otrzyma premię jej równowartości, gdzie to maksymalnie można otrzymać nawet 1200 PLN.

Natomiast Ci użytkownicy, którzy posiadają konto już u bukmachera STS mogą skorzystać chociażby z usługi STS Betgames. Dostępne są tam różnego gry karciane, w których typerzy mogą grać legalnie i to za prawdziwe pieniądze, m.in. w pokera.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic, Etoto. Najlepsze zakłady bukmacherskie w internecie. Promocje, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka.

Najlepsi bukmacherzy

betfan online bonus 2021

Zakłady bukmacherskie