Obrońca Monaco Benoit Badiashile latem w Manchester City?

Manchester City jest bardzo zainteresowany pozyskaniem obrońcy Monaco, Benoita Badiashile’a, klub z Manchesteru chce go pozyskać latem tego roku.

Benoit Badiashile
Obrońca Monaco Benoit Badiashile latem w Manchester City? (foto: MunegoComps)

Po Benoit Badiashile ustawia się kolejka chętnych

Aktualni mistrzowie Premier League są co prawda dość dobrze „zaopatrzeni” w środkową linię obrony, co oznacza, że nie mają presji żeby ją dodatkowo wzmacniać już teraz. Niemniej jednak, według serwisu RMC Sport, City już zastanawia się nad możliwymi uzupełnieniami w przyszłości.

Serwis sugeruje, że City jest wielkim zwolennikiem sprawdzenia Badiashile do swojego klubu żeby uorzedzić potencjalnych rywali (mówi się o Barcelonie i PSG). Niedawno jeszcze mówiło się, że o 20-latka już pytało kilka innych klubów w Premier League.

Newcastle United i West Ham United są podobno przygotowane do zainwestowania we Francuza podczas jednego z dwóch kolejnych okien transferowych.

Pomimo tego, że Badiashile ma kontrakt w Monaco do 2024 roku, to klub nie będzie mu stwarzał problemów z opuszczeniem Monaco i rozważy ofertę sprzedaży pod warunkiem, że cena będzie dla nich atrakcyjna.

5 / 5. Ocen: 3

Najnowsze wiadomości

Back to top button

200 PLN za min. 5 punktów Sochana!

X