Nowy kontrakt Mbappe w PSG?

Jason Burt w The Telegraph powiedział, że PSG rozpoczęło rozmowy na temat przedłużenia kontraktu z jestKylianem Mbappe. Kontrakt wygasa latem tego roku i już od dłuższego czasu spekuluje się, że zawodnik opuści paryżan za darmo.Jason Burt znany jest z wielu trafnych informacji z obozu topowych klubów Europy.

real Kylian Mbappe
Nowy kontrakt Mbappe w PSG?

Mbappe w Realu ale nie z darmo?

Wszyscy oczekują, żeKylian Mbappe przeniesie się do Realu Madryt na zasadzie wolnego transferu. Real Madryt próbował podpisać z nim kontrakt zeszłego lata. Złożyli ofertę na bagatela 150 milionów funtów, które PSG odrzuciło.

„PSG ponownie próbuje nakłonićKyliana Mbappe do podpisania nowego kontraktu. Jedną z teorii jest to, że Mbbape zawsze mówił, że nie opuści PSG za darmo. Dorastał jako fan PSG i być może podpisze kontrakt, aby PSG dostało za niego wynagrodzenie w lecie, kiedy pójdzie do Realu Madryt.”

„Mamy pewne kontakty z piłkarzem i Realem Madryt, a to, co mówią nam dzisiaj, to to, że ich zdaniem Madryt nadal jest bardzo zainteresowany pozyskaniem reprezentanta Francji, są pewni, że Mbappe będzie grał w Realu latem tego roku.”

5 / 5. Ocen: 1

Najnowsze wiadomości

Back to top button

200 PLN za min. 5 punktów Sochana!

X