Niklas Sule zamieni Bayern na Barcelonę?

Niklas Sule jest niezadowolony ze swojej sytuacji i chce opuścić Bayern latem – podaje niemiecki „Bild”. Według plotek głównym zainteresowanym sprowadzeniem Niemca jest FC Barcelona.

Niklas Sule prawdopodobnie opuści Bayern Monachium (Fot.: Twitter / FCBayern)

Niklas Sule w Barcelonie?

Według „Bild” niemiecki defensor podjął już decyzję w sprawie swojej przyszłości – po sezonie chce opuścić Bayern Monachium i poszukać nowych wyzwań w innym klubie. Były to kolejny w krótkim czasie, po Jerome Boatengu, Javim Martinezie i Davidzie Alabie, przykład odejścia zawodnika z Bayernu za darmo – do tej pory raczej nie zdarzało się to Bawarczykom.

Niklas Sule przyszedł do Bayernu w lipcu 2017 roku za 25 milionów euro i w tym czasie zdążył rozegrać 158 spotkań w klubie. Choć nigdy nie był jednym z liderów drużyny, to w dobrym stopniu wywiązywał się ze swoich zadań, grając na solidnym poziomie, tym bardziej dziwi, że Bayern może wypuścić dobrego zawodnika za darmo.

Szefowie Bayernu przedstawili Niemcowi ofertę przedłużenia kontraktu, z pensją na poziomie 10 milionów euro, jednak ta została odrzucona.

Od pewnego czasu mówi się, że usługami Niemca bardzo mocno zainteresowana jest borykająca się z problemami w obronie FC Barcelona, zwłaszcza w obliczu kolejnych kontuzji Samuela Umtitiego.

Choć Bayern wolałby zatrzymać swojego zawodnika, jest przygotowany na jego odejście. Potencjalnym następcą Niemca miałby być ktoś z trójki Antonio Rudiger, Andreas Christensen z Chelsea lub Nico Schlotterbeck z Freiburga.

0 / 5. Ocen: 0

Source
Bild

Najnowsze wiadomości

Back to top button

20 PLN bez depozytu - darmowa rejestracja!

X