Nawet o 50% większe wygrane u bukmachera Fortuna

Bukmacher Fortuna oferuje ciekawą promocją swoim graczom, w której to zwiększa wygrane. Wystarczy zagrać kupon AKO lub MAXIKOMBi, aby liczyć na większe wygrane nawet o 50%.

Fortuna. Promocje 2019

Fortuna. Promocje 2019

Akcja skierowana jest do każdego gracza, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera Fortuna, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Z tej promocji można skorzystać do 31 grudnia. Gracz nigdzie nie musi zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Jednak chcąc wziąć udział w tej akcji należy dodać do kuponu kurs bonusowy. To sprawi że automatycznie kupon jest zapisany do tej promocji.

Warto już na wstępie podkreślić, że każdy gracz w ramach tej promocji może zagrać dowolną ilość kuponów.

betfan kod promocyjny

Legalny bukmacher Fortuna w ramach tej promocji dopuszcza kupony jedynie AKO jak i MAXIKOMBI. Musi na nich znaleźć się minimum pięć zdarzeń. Jednak należy wiedzieć, im więcej typów na kuponie tym większy będzie bonus.

Ilość zdarzeńWysokość bonusu
57 %
610 %
715 %
820 %
925 %
1030 %
1135 %
1240 %
1345 %
1450 %

Na kuponie mogą znaleźć się zdarzenia z każdej dyscypliny. Jednak dopuszczalne są zdarzenia z oferty przedmeczowej legalnego bukmachera Fortuna!

Bukmacher Fortuna nie określa minimalnej jak i maksymalnej stawki. Należy jednak wiedzieć, że z promocji automatycznie jest wykluczony kupon zawarty za środki bonusowe.

Gracz, który zagrał zakład spełniający powyższe warunki promocji, a poza tym kupon został rozliczony jako wygrany to bukmacher Fortuna automatyczne zwiększy wygraną.

Jaki kod promocyjny u bukmachera Fortuna?

Bukmacher Fortuna oferuje na start nowym graczom następujące promocje:

  • freebet o wartości 20 PLN bez depozytu
  • zakład bez ryzyka do 115 PLN
  • bonus równowartości pierwszej wpłaty do 1000 PLN

Chcąc skorzystać z tych bonusów wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE w formularz rejestracyjnym. To sprawi, że bonus na start zostanie automatycznie aktywowany.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic, Etoto. Najlepsze zakłady bukmacherskie w internecie. Promocje, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka.

Najlepsi bukmacherzy

betfan online bonus 2021

Zakłady bukmacherskie