Aktualny bonus powitalny u bukmachera STS. Kod promocyjny 2021!

Już w najbliższy piątek, tj. 7 lutego wracamy z rozgrywkami PKO Ekstraklasy. W związku z tym bukmacher STS przygotował specjalną ofertą promocyjną nowym graczom. Typerzy już na sam początek mogą liczyć na bonus bez depozytu 29 złotych, premia do 1200 złotych za wpłatę oraz pierwszy zakład bez ryzyka do 200 złotych. To wszystko przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego. Znajdziesz go poniżej w artykule.

Bonus do 2629 złotych dla każdego

Bonus do 2629 złotych dla każdego

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera STS.

Warunek podstawowy jest to rejestracja konta online na stronie www.STS.pl. Trzeba tego dokonać jedynie w czasie trwania akcji, czyli w dniach od 6 lutego od godz. 01:00 do 8 lutego do godz. 23:59.

Proces zakładania konta nie zajmie graczom zbyt wiele czasu, ponieważ trzeba tam podać wyłącznie swoje podstawowe dane osobowe.

Kod promocyjny STS za darmo

Należy jednak mieć na uwadze, że gracz koniecznie musi wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że użytkownik dokona aktywacji pakietu powitanego.

Poza tym, gracz otrzyma 29 złotych do wykorzystania na zakłady bukmacherskie bez dokonywania wpłaty własnej.

betclic polska nowy bonus za darmo
BetClic online: kod bonusowy na start za darmo

Bonus do 1200 złotych na start od STS

Kolejne darmowe środki znajdą się na koncie użytkownika pod warunkiem, że dokona on pierwszej swojej wpłaty. Wysokość otrzymanych środków uzależniona jest od depozytu. Na koncie gracza może znaleźć się nawet 1200 złotych:

Przykład: Gracz wpłacił 700 złotych. Taka sama wartość tylko, że w formie środków bonusowych znajdzie się na koncie użytkownika. Razem gracz będzie posiadał 1400 złotych do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Pierwszy zakład bez ryzyka do 200 złotych

W dodatku każdy typer może zacząć typowanie u bukmachera STS bez żadnego ryzyka. Wystarczy zagrać dowolny kupon, a jak zostanie on rozliczony jako wygrany to super. Cała kwota znajdzie się na koncie gracza. W przypadku przegranej typer otrzyma zwrot stawki, do 200 złotych.

Warto jednak mieć na uwadze, że kupon objęty Cashbackiem musi zostać rozliczony do 9 lutego do godz. 23:59.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic, Etoto. Najlepsze zakłady bukmacherskie w internecie. Promocje, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka.

Najlepsi bukmacherzy

betfan online bonus 2021

Zakłady bukmacherskie