MŚ U-20: Biało-Czerwoni zagrają z Senegalem o awans! (Typ i Analiza)

W środę 29 maja reprezentacja Polski do lat 20 rozegra swój trzeci mecz w ramach fazy grupowej U-20 FIFA World Cup 2019. Wynik spotkania z Senegalem może zadecydować o tym, czy podopiecznych Jacka Magiery zobaczymy w fazie pucharowej młodzieżowego mundialu.

MŚ U-20: Biało-Czerwoni zagrają z Senegalem o awans! (Fot.: FIFA)

Polska vs Senegal

Po dwóch kolejkach fazy grupowej polska drużyna narodowa ma na swoim koncie trzy oczka za efektowne zwycięstwo z Tahiti (5:0). W drugim, a chronologicznie pierwszym meczu, nie udało się zdobyć nic (0:2 z Kolumbią), a to oznacza, że dziś Biało-Czerwoni muszą zapunktować, a najlepiej wygrać. Będzie o to jednak piekielnie ciężko, bo przyjdzie nam się zmierzyć z liderem grupy. Senegalczycy wygrali oba dotychczasowe pojedynki, pokonując 3:0 Tahiti i 2:0 Kolumbię, co uznano za sporą niespodziankę.

„Patrzymy na sytuacje w pozostałych grupach, ale nie analizujemy tego jakoś szczególnie. Niektóre zespoły rozegrać muszą mecz numer dwa, a przed nami już ostatnie spotkanie w fazie grupowej. Nas jednak interesuje tylko grupa A. Na niej się koncentrujemy. Gdy wygramy z Senegalczykami, możemy przeskoczyć ich, przy remisie najprawdopodobniej awansujemy z miejsca trzeciego. Ponosząc porażkę musimy liczyć na innych. Chcemy jednak wziąć sprawy w swoje ręce. Nie mamy zamiaru czekać, tylko poprzez swoje wyniki osiągnąć korzystny rezultat. ocenił szanse naszej ekipy selekcjoner Jacek Magiera podczas oficjalnej konferencji prasowej.

Bukmacherzy podobnie jak w przypadku konfrontacji Polaków z Kolumbijczykami nie potrafią wskazać zdecydowanego faworyta. Ja patrząc na przebieg dotychczasowych pojedynków nie mam jednak najmniejszych wątpliwości, że są nim piłkarze z „Czarnego Lądu”, którzy prezentują się zdecydowanie lepiej od nas.

Po prawdzie nie widzę nas w tym pojedynku. Chyba, że rywal nas zlekceważy, ale na to specjalnie bym nie liczył. Atut własnego boiska? Obawiam się, że bardziej pęta nogi naszej młodzieży, niż dodaje skrzydeł. Z tego też powodu typuję wygraną Senegalczyków z podpórką (DNB), po fajnym kursie.

Jeśli jesteś odmiennego zdania, to może Cię zainteresować zakład bez ryzyka na wygraną Biało-Czerwonych w forBET. W dniu dzisiejszym akcja przygotowana na mecz Polska – Kolumbia została również reaktywowana na potyczkę z Senegalem.

MeczTypKursBuk
Polska – Senegal2 (DNB)1.85STS

Prognoza: 7/10.
Transmisja na żywo w Internecie: Polska vs Senegal


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bartosz Kamiński
Bartosz Kamiński
Co ja robię na Sport1? Głównie zajmuje się wiadomościami ze świata siatkówki, gdyż to właśnie siatka to moja pierwsza miłość. Dodatkowo typuję w zakładach online, póki co bez sukcesów :)

Podobne do: MŚ U-20: Biało-Czerwoni zagrają z Senegalem o awans! (Typ i Analiza)

Sport w Polsce

Wiadomości sportowe

P