Motor Lublin – Legia Warszawa: Typy, kursy (01.12.2021)

Kolejny dzień z Pucharem Polski. Tym razem Mistrz Polski pojedzie do Lublina gdzie zmierzy się z miejscowym Motorem. Nie będzie to łatwy mecz dla Legii, gdyż po pierwsze są w słabej formie a po drugie mają wielu kontuzjowanych zawodników. Jest to na pewno olbrzymia szansa dla drugoligowca.

Motor Lublin – Legia Warszawa: Typy, kursy (01.12.2021)

Typy na mecz Motor Lublin – Legia Warszawa

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 8.00 – 4.75 – 1.40 (STS)
  • 6.85 – 5.55 – 1.40 (Fortuna)
  • 7.00 – 4.95 – 1.42 (Betclic)

Motor Lublin w drugiej lidze zajmuje ósme miejsce i ma niewielką stratę do miejsc premiowanych barażami o pierwszą ligę. Legia w Ekstraklasie wciąż jest na miejscu spadkowym, lecz ma dwa zaległe mecze do rozegrania.

Mistrz Polski do Lublina pojedzie w mocno okrojonym składzie. Aż trzech defensorów wypadło z gry podczas ostatniego meczu z Jagiellonią. Artur Jędrzejczyk złamany obojczyk, Lindsay Rose złamany nos oraz Mattias Johansson naciągnięta dwójka.

Oprócz w.w. zawodników do Lublina nie udadzą się Lirim Kastrati oraz Ihor Charatin. Na pewno cieszy powrót do składu Maika Nawrockiego, który do czasu kontuzji był jednym z najlepszych zawodników Wojskowych. Do kadry powołany został również z rezerw Tomasz Nawotka.

Legia ma problemy ze strzelaniem goli. To wiemy nie od dziś. Do bramki wrócił Artur Boruc i było widać ile znaczy ten zawodnik dla formacji defensywnej jak i całego zespołu.

Motor być może zagrozi pare razy gościom, ale bardziej spodziewamy się gry w środku pola. Under bramkowy na ten mecz wydaje się najlepszą opcją.

Nasz typ: poniżej 3.5 gola (kurs 1.53 na www.STS.pl).

0 / 5. Ocen: 0

Najnowsze wiadomości

Back to top button

200 PLN za min. 5 punktów Sochana!

X