Mo Salah o nowym kontrakcie w Liverpoolu: Chcę zostać, ale piłka jest po ich stronie!

Mohamed Salah powtórzył swoją chęć pozostania w Liverpoolu po wygaśnięciu obecnej umowy, ale po raz kolejny podkreślił, że decyzja należy do klubu. Obecna umowa 29-latka wygasa w 2023 roku, a właściciele Liverpoolu, Fenway Sports Group i Salah, najwyraźniej znajdują się w impasie w rozmowach na temat przedłużenia.

Mo Salah o nowym kontrakcie w Liverpoolu: Chcę zostać, ale piłka jest po ich stronie!

Za duże wymagania finansowe Salaha stanął na drodze?

Salah okrzyknięty przez fanów Liverpoolu „Egipskim królem” w wywiadzie dla GQ odniósł się do spekulacji na temat jego nowego kontraktu w Liverpoolu.

„Chcę zostać, ale nie wszystko zależy teraz ode mnie” – wyjaśnił Salah. „To jest w gestii działaczy Liverpoolu. Wiedzą, czego chcę. Nie proszę o szalone rzeczy. Chodzi o to, że kiedy o coś prosisz, pokazują ci, że mogą ci coś dać… bo doceniają to, co zrobiłeś dla klubu. Jestem tu już piąty rok.

„Dobrze znam klub. Kocham fanów. Fani mnie kochają. Teraz krok muszą wykonać właściciele klubu.”

Salah podobno prosił o wynagrodzenie w wysokości od 300 000 do 350 000 funtów tygodniowo, aby podpisać nowe warunki z Liverpoolem – liczba, która odzwierciedlałaby jego niezaprzeczalny status jednego z najlepszych graczy w Premier League.

Jak dotąd dla Liverpoolu w tym sezonie strzelił 23 gole w 26 meczach we wszystkich rozgrywkach, a teraz przygotowuje się do z Egiptem o zdobycie Pucharu Narodów Afryki.

Międzynarodowy triumf i kolejne trofeum z Liverpoolem w tym sezonie dadzą mu szansę na zdobycie Złotej Piłki pod koniec 2022 roku, o ile utrzyma swoją obecną formę.

Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback3500 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

„Gdybyście mnie spytali, czy to była motywacja, by tu być (być najlepszym na świecie)? Tak, oczywiście. Nie mogę zaprzeczyć i szczerze powiedzieć, że o tym nie myślałem.

– Nie, myślę o tym. Chcę być najlepszym graczem na świecie. Ale nie będę załamany i nieszczęśliwy, nawet jeśli nie wygram [Złotej Piłki]. Moje życie jest w porządku, wszystko jest ok.

5 / 5. Ocen: 3

Najnowsze wiadomości

Back to top button

200 PLN za min. 5 punktów Sochana!

X