Już 13 grudnia Warszawa ponownie stanie się centrum amatorskiego MMA. Stowarzyszenie MMA Polska potwierdziło, że 15. edycja mistrzostw odbędzie się w hali OSiR Bemowo. Organizatorzy zapowiedzieli, że wydarzenie będzie otwarte dla kibiców, którzy będą mogli na żywo obserwować zmagania najlepszych zawodników z całego kraju.

Bemowo ugości najlepszych w MMA
Decyzja o organizacji zawodów w Warszawie to powrót do sprawdzonej lokalizacji. Stowarzyszenie MMA Polska zagości w Dzielnicy Bemowo, będącej partnerem wydarzenia, już po raz szósty w historii. Wybór hali OSiR przy ulicy Obrońców Tobruku 40 podyktowany jest udaną współpracą z dzielnicą, która stawia na popularyzację sportu, oraz dużym zainteresowaniem samych sportowców.
Poprzednia edycja mistrzostw rozegrana w tym miejscu, która odbyła się w marcu 2024 roku, zgromadziła około 650 uczestników. Grudniowe zawody mają utrzymać ten trend i przyciągnąć do rywalizacji czołówkę fighterów z Polski, gwarantując wysoki poziom sportowy turnieju.
Organizatorzy kładą duży nacisk na dostępność wydarzenia. 15. Mistrzostwa MMA nie będą imprezą zamkniętą – publiczność otrzyma możliwość wejścia na obiekt i dopingowania zawodników bezpośrednio z trybun. Jest to istotna informacja dla lokalnych sympatyków sportów walki szykujących się na to wydarzenie.
Dla osób, które nie będą mogły pojawić się na Bemowie osobiście, przygotowano alternatywę w postaci przekazu internetowego. Całość zmagań będzie transmitowana na żywo na kanale YouTube Stowarzyszenia MMA Polska. Tak wyglądało to podczas 11. mistrzostw:

