Milenium bonus powitalny. Cashback ze specjalnym kodem promocyjnym!

Legalny bukmacher Milenium oferuje swoim graczom na start ciekawy pakiet powitalny, gdzie to można na start liczyć już na starć na ciekawe bonusy. To wszystko przy użyć specjalnego kontu promocyjnego.

Milenium nowy kod promocyjny na start

Milenium nowy kod promocyjny na start

Z tej oferty może skorzystać każdy użytkownik, który wcześniej nie posiadał konta u bukmachera Milenium.

Podstawowy krok tej akcji jest to dokonanie rejestracji konta. Można tego dokonać jedynie na stronie bukmachera www.milenium.pl. Ten proces nie zajmie zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane, jak chociażby imię czy nazwisko.

Chcąc skorzystać z pakietu powitalnego wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta. To sprawi, że bukmacher automatycznie dokona aktywacji bonusów powitalnych

Za dokonanie pierwszej wpłaty bukmacher Milenium przyznaje bonus równowartości depozytu, czyli przy wpłacie, np. 600 PLN druga taka sama wartość tylko, że w formie środków bonusowych znajdzie się na koncie gracza.

Jednak jak wpłata będzie większa niż 50 PLN dodatkowo gracz otrzyma darmowego freebet o wartości 20 PLN.

betfan kod promocyjny

Cashback do 150 PLN u bukmachera Milenium

Warto jest wiedzieć, że pierwszy kupon u bukmachera Milenium jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka. Jak się okażę on wygrany, to doskonale. Cała kwota znajdzie się na koncie typera. W razie przegranej bukmacher Milenium dokona zwrotu stawki, gdzie maksymalnie można otrzymać 150 PLN.

Gracz, który chce skorzystać z tej formy bonusu musi koniecznie zaznaczyć opcję „Chcę otrzymać DARMOWY ZAKŁAD” w formularzu rejestracyjnym.

Happy hours u bukmachera Milenium

Warto jest wiedzieć, że codziennie bukmacher Milenium oferuje swoim graczom promocję Happy Hours, w której to zwiększa wygrane o 14%. Wystarczy zagrać kupon w godzinach trwania tej akcji, a są one dostępne na stornie operatora, aby cieszyć się z większe wygranej.

Poza tym kupon musi spełniać poniższe warunki:

  • minimum 3 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium ze złotą lub platynową kartą),
  • minimum 4 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium z czerwoną lub srebrną kartą).

Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic, Etoto. Najlepsze zakłady bukmacherskie w internecie. Promocje, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka.

Najlepsi bukmacherzy

betfan online bonus 2021

Zakłady bukmacherskie