McLaren bardzo zadowolony z rozwoju bolidu na sezon 2022

Andreas Seidl, szef zespołu w McLaren, przedstawił pozytywne informacje na temat rozwoju ich bolidu 2022 F1 przez McLarena. Seidl jest bardzo pozytywnie nastawiony na kolejny rok walki o trofea konstruktorów.

bolid mclaren 2022
McLaren bardzo zadowolony z rozwoju bolidu na sezon 2022 (foto:Eustace Bagge)

Bolid McLarena gotowy na sezon 2022

Wraz z wejściem w życie wielu nowych przepisów na nadchodzący rok, Seidl przyznaje, że zespołowi projektowo-inżynieryjnemu trudno jest wyznaczyć precyzyjne cele, które mają nadzieję osiągnąć, biorąc pod uwagę brak wcześniejszych punktów odniesienia.

Pomimo trudności związanych z bardzo niewielkimi wcześniejszymi referencjami, Seidl jest zadowolony z tego, co do tej pory widział w zakresie postępów w bolidzie zespołu z 2022 roku.

„Z mojego punktu widzenia jestem bardzo zadowolony z rozwoju, który widzę w tej chwili” – wyjaśnił Seidl. „Nasz bolid reaguje na zmiany. Naprawdę robimy postępy z tygodnia na tydzień w tunelu aerodynamicznym. Ile to będzie ostatecznie warte, zobaczymy dopiero w pierwszych kwalifikacjach w Bahrajnie w przyszłym roku”.

McLaren przegrał P3 w mistrzostwach konstruktorów w 2021 roku po trwającej cały sezon walce z Ferrari, a Seidl niechętnie wyznacza konkretny cel, w którym drużyna z Woking ma nadzieję zakończyć ten sezon.

„Dla mnie najważniejsze jest po prostu to, że rozwój tego samochodu jest kolejnym krokiem naprzód w porównaniu z rozwojem w ostatnich latach” – powiedział.

Mogli spaść z trzeciego miejsca w 2020 r. na czwarte w 2021 r., ale Seidl uważa, że McLaren „nadal zdołał zrobić krok naprzód w bolidzie” i ma nadzieję, że mogą kontynuować rozwój, który pokazali w ostatnich latach.

„Naprawdę dokonaliśmy poważnego resetu w zespole ponad dwa lata temu pod względem organizacji i struktury” – dodał Seidl.

Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback3500 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

„Jestem absolutnie przekonany, że mamy na pokładzie wszystkie argumenty, których potrzebujemy, aby podjąć kolejne kroki.

„Teraz potrzebujemy po prostu czasu, musimy pracować razem każdego dnia, musimy uczyć się razem rzeczy, które nie poszły jak byśmy chcieli wcześniej i rozwijać się, aby uzyskać jak najwięcej”.

5 / 5. Ocen: 3

Najnowsze wiadomości

Back to top button

20 PLN bez depozytu - darmowa rejestracja!

X