Martina Navratilova: Rafael Nadal wygra French Open 2022

Była numer 1 rankingu WTA Martina Navratilova wierzy, że w pełni zdrowy i przygotowany Rafael Nadal wygra tegoroczny French Open. Nadal to 13-krotny mistrz French Open przez kontuzję stopy na zeszłorocznym French Open przegrał w półfinale z Novakiem Djokoviciem.

Navratilova
Martina Navratilova: Rafael Nadal wygra French Open 2022 (foto: Fortune Magazine)

Rafael Nadal po kontuzji stopy wraca do gry

Rafael Nadal zakończył swój sezon w sierpniu 2021 roku, aby skupić się na rehabilitacji z dokuczliwym problemem ze stopami. „Jeśli Rafael Nadal będzie zdrowy w 2022 roku, a jego stopa wróci do normy, to uważam, że wygra French Open” – powiedziała Navratilova w Tennis Channel.

W niedawnym wywiadzie David Ferrer stwierdził, że Nadal może nawet wygrać tegoroczny Australian Open. „W tej chwili Djokovic gra dobrze i jest zdrowy, ale myślę, że Rafael Nadal ma na pewno szansę na wygranie Australian Open” – powiedział Ferrer Sky Sports.

Nadal uzyskał pozytywny wynik testu na COVID-19 w zeszłym miesiącu i ujawnił, że przeszedł przez kilka trudnych dni. „Przechodziłem bardzo trudne chwile z powodu wirusa, przez cztery lub pięć dni byłem wyłączony z życia” – powiedział Nadal.

STS z kodem promocyjnym BETONLINEBonus
Bonus za 3 depozyty1500 PLN
Zakład bez ryzyka100 PLN
Zakład bez ryzyka w Betgames20 PLN
Zakład bez ryzyka na Wirtualki20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS

„Na początku było ok, a potem poczułem się bardzo zmęczony i miałem wysoką gorączkę. Musiałem leżeć w łóżku przez kilka dni bez możliwości poruszania się, ponieważ byłem bardzo osłabiony, nigdy nie miałem w życiu gorszych objawów choroby.

„Potem zdecydowałem, że kiedy mój wynik PCR będzie negatywny, postanowiłem przyjechać tu jak najszybciej, ponieważ moim zdaniem jest to lepszy sposób, aby spróbować się zregenerować i być gotowym do gry, i dostosować się do warunków w Australii”.

Po wyzdrowieniu z COVID-19, Nadal rozpoczął sezon w tym tygodniu w Melbourne Summer Set, gdzie dotarł do finału.

5 / 5. Ocen: 2

Jarosław
Jarosław
Redaktor naczelny Sport1.pl. W branży od ponad 15 lat, pasjonuje się nie tylko sportem i biznesem, ale także uwielbia astronomię i psychologię. Tutaj udziela się tylko jeśli w redakcji brakuje rąk do pracy :)

Podobne do: Martina Navratilova: Rafael Nadal wygra French Open 2022

Sport w Polsce

Wiadomości sportowe

P