Łotwa – Holandia: Typy, kursy (08.10.2021)

W grupie G dojdzie do spotkania Łotwy z Holandią, która po zmianie trenera zaczęła grać z polotem i bardzo ofensywnie. Oranje są zdecydowanym faworytem tego starcia i my też tak to widzimy. Mecz odbędzie się na Daugavas Stadions w Rydze. Początek starcia o 20:45. Transmisja na Polsat Sport Premium 2.

Łotwa – Holandia: Typy, kursy (08.10.2021)

Typy na mecz Łotwa – Holandia

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 22.00 – 10.50 – 1.10 (STS)
  • 27.00 – 10.50 – 1.10 (Fortuna)
  • 37.00 – 11.00 – 1.07 (Lvbet)

Po sześciu kolejkach w grupie G liderem jest reprezentacja Holandii z trzynastoma punktami na koncie. Łotwa z pięcioma oczkami znajduje się tuż nad ostatnim Gibraltarem.

Po Mistrzostwach Europy nastąpiła zmiana selekcjonera w Oranje. Stery objął doświadczony Luis Van Gaal. Pierwsze spotkanie pod wodzą tego szkoleniowca miało miejsce w Norwegii, gdzie padł remis 1:1. Mimo podziału punktów był to dobry mecz w wykonaniu Holendrów i widać było powiew świeżości w tej reprezentacji. Dwa kolejne starcia to mecz z Czarnogórą oraz Turcja. Były to efektowne wygrane: 4:0 oraz 6:1. Swoją dobrą formę w tych starciach potwierdził Memphis Depay, który jest liderem klasyfikacji strzelców w eliminacjach do Mistrzostw Świata.

Łotysze swoje punkty zdobyli wygrywając z Gibraltarem 3:1 oraz dość sensacyjnie remisując z Turcją 3:3 oraz Czarnogóra 0:0. Tym razem do Rygi przyjedzie rozpędzona Holandia, która kilka bramek powinna zaaplikować łotewskiemu bramkarzowi. Jednym z najlepszych graczy Łotwy jest napastnik Bruk-Bet Termaliki Vladislav Gutkovskis, a to nie może świadczyć o dobrym poziomie tej reprezentacji.

Uważamy, że będzie to bardzo przyjemne zwycięstwo Holendrów i pewnie zainkasują trzy punkty. W tabeli blisko jest Norwegia oraz Turcja, dlatego o kalkulacji w tym meczu nie może być mowy.

Nasz typ: wygrana Holandii handi (-2.5) (kurs 1.80 na www.STS.pl).

5 / 5. Ocen: 1

Najnowsze wiadomości

Back to top button

200 PLN za min. 5 punktów Sochana!

X