Łotwa – Holandia: Typy, kursy (08.10.2021)

W grupie G dojdzie do spotkania Łotwy z Holandią, która po zmianie trenera zaczęła grać z polotem i bardzo ofensywnie. Oranje są zdecydowanym faworytem tego starcia i my też tak to widzimy. Mecz odbędzie się na Daugavas Stadions w Rydze. Początek starcia o 20:45. Transmisja na Polsat Sport Premium 2.

Łotwa – Holandia: Typy, kursy (08.10.2021)

Typy na mecz Łotwa – Holandia

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 22.00 – 10.50 – 1.10 (STS)
  • 27.00 – 10.50 – 1.10 (Fortuna)
  • 37.00 – 11.00 – 1.07 (Lvbet)

Po sześciu kolejkach w grupie G liderem jest reprezentacja Holandii z trzynastoma punktami na koncie. Łotwa z pięcioma oczkami znajduje się tuż nad ostatnim Gibraltarem.

Po Mistrzostwach Europy nastąpiła zmiana selekcjonera w Oranje. Stery objął doświadczony Luis Van Gaal. Pierwsze spotkanie pod wodzą tego szkoleniowca miało miejsce w Norwegii, gdzie padł remis 1:1. Mimo podziału punktów był to dobry mecz w wykonaniu Holendrów i widać było powiew świeżości w tej reprezentacji. Dwa kolejne starcia to mecz z Czarnogórą oraz Turcja. Były to efektowne wygrane: 4:0 oraz 6:1. Swoją dobrą formę w tych starciach potwierdził Memphis Depay, który jest liderem klasyfikacji strzelców w eliminacjach do Mistrzostw Świata.

Łotysze swoje punkty zdobyli wygrywając z Gibraltarem 3:1 oraz dość sensacyjnie remisując z Turcją 3:3 oraz Czarnogóra 0:0. Tym razem do Rygi przyjedzie rozpędzona Holandia, która kilka bramek powinna zaaplikować łotewskiemu bramkarzowi. Jednym z najlepszych graczy Łotwy jest napastnik Bruk-Bet Termaliki Vladislav Gutkovskis, a to nie może świadczyć o dobrym poziomie tej reprezentacji.

Uważamy, że będzie to bardzo przyjemne zwycięstwo Holendrów i pewnie zainkasują trzy punkty. W tabeli blisko jest Norwegia oraz Turcja, dlatego o kalkulacji w tym meczu nie może być mowy.

Nasz typ: wygrana Holandii handi (-2.5) (kurs 1.80 na www.STS.pl).

5 / 5. Ocen: 1

Łukasz Garguła

Skromny człowiek. Jego pasją od dziecka jest sport oraz fizyka. Lubi także inne nauki ścisłe jak chemia czy astronomia. Całkiem nieźle wychodzi mu typowanie. Na Sport1.pl odpowiedzialny za zapowiedzi i analizy wydarzeń sportowych.

Najnowsze wiadomości

Back to top button