Litwa – Szwajcaria: Typy, kursy (12.10.2021)

W Wilnie na LFF Stadionas Litwa podejmie Szwajcarie w eliminacjach do Mistrzostw Świata. Goście są blisko zapewnienia sobie drugiego miejsca w grupie C. Czy będzie to spacerek dla podopiecznych trenera Yakina? Spotkanie poprowadzi portugalski arbiter Tiago Martins. Początek starcia o 20:45.

Piłka nożna
Litwa – Szwacjaria: Typy, kursy (12.10.2021)

Typy na mecz Litwa – Szwajcaria

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 13.00 – 6.25 – 1.23 (STS)
  • 12.50 – 6.50 – 1.22 (Fortuna)
  • 14.00 – 6.60 – 1.21 (Betclic)

Gospodarze wtorkowego pojedynku zamykają tabele grupy C z trzema punktami na koncie przy sześciu rozegranych spotkaniach. W meczach u siebie Litwa zdobyła trzy punkty, strzeliła cztery gole a straciła siedem. Kilka dni temu podopieczni trenera Ivanauskasa pokonali Bułgarie 3:1, a dubletem popisał się zawodnik Jagielloni Białystok Fiodor Cernych.

Szwajcaria w poprzedniej kolejce pokonała Irlandie Północną 2:0. Reprezentacja z Wysp Brytyjskich przez ponad pół meczu grała w osłabieniu po czerwonej kartce dla Jamala Lewisa gracza Newcastle.

W tym meczu uważamy, że nie padnie więcej niż trzy gole. Szwajcarzy w eliminacjach stracili zaledwie jednego gola. Litwa z kolei nie strzela średnio nawet jednego gola na mecz. Wydaje nam się, że gospodarze mogą w tym starciu podtrzymać tą statystykę.

Trener Yakin po Euro objął reprezentację Szwajcarii i widać, że póki co szuka optymalnego zestawienia. Najlepszym strzelcem w drużynie jest pomocnik Steven Zuber, co świadczy o słabości w formacji ofensywnej tej reprezentacji. Embolo wraca po kontuzji i jego forma jest daleka od optymalnej. Haris Seferović nie został powołany na mecze eliminacji, gdyż zmaga się z urazem. Nie jest to komfortowa sytuacja dla trenera Yakina.

Uważamy, że Szwajcaria to spotkanie wygra, ale rozmiary zwycięstwa nie będą duże.

Nasz typ: poniżej 3.5 gola (kurs 1.55 na www.STS.pl).

0 / 5. Ocen: 0

Łukasz Garguła
Łukasz Garguła
Skromny człowiek. Jego pasją od dziecka jest sport oraz fizyka. Lubi także inne nauki ścisłe jak chemia czy astronomia. Całkiem nieźle wychodzi mu typowanie. Na Sport1.pl odpowiedzialny za zapowiedzi i analizy wydarzeń sportowych.

Podobne do: Litwa – Szwajcaria: Typy, kursy (12.10.2021)

Sport w Polsce

Wiadomości sportowe

P