Litwa – Szwajcaria: Typy, kursy (12.10.2021)

W Wilnie na LFF Stadionas Litwa podejmie Szwajcarie w eliminacjach do Mistrzostw Świata. Goście są blisko zapewnienia sobie drugiego miejsca w grupie C. Czy będzie to spacerek dla podopiecznych trenera Yakina? Spotkanie poprowadzi portugalski arbiter Tiago Martins. Początek starcia o 20:45.

Piłka nożna
Litwa – Szwacjaria: Typy, kursy (12.10.2021)

Typy na mecz Litwa – Szwajcaria

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 13.00 – 6.25 – 1.23 (STS)
  • 12.50 – 6.50 – 1.22 (Fortuna)
  • 14.00 – 6.60 – 1.21 (Betclic)

Gospodarze wtorkowego pojedynku zamykają tabele grupy C z trzema punktami na koncie przy sześciu rozegranych spotkaniach. W meczach u siebie Litwa zdobyła trzy punkty, strzeliła cztery gole a straciła siedem. Kilka dni temu podopieczni trenera Ivanauskasa pokonali Bułgarie 3:1, a dubletem popisał się zawodnik Jagielloni Białystok Fiodor Cernych.

Szwajcaria w poprzedniej kolejce pokonała Irlandie Północną 2:0. Reprezentacja z Wysp Brytyjskich przez ponad pół meczu grała w osłabieniu po czerwonej kartce dla Jamala Lewisa gracza Newcastle.

W tym meczu uważamy, że nie padnie więcej niż trzy gole. Szwajcarzy w eliminacjach stracili zaledwie jednego gola. Litwa z kolei nie strzela średnio nawet jednego gola na mecz. Wydaje nam się, że gospodarze mogą w tym starciu podtrzymać tą statystykę.

Trener Yakin po Euro objął reprezentację Szwajcarii i widać, że póki co szuka optymalnego zestawienia. Najlepszym strzelcem w drużynie jest pomocnik Steven Zuber, co świadczy o słabości w formacji ofensywnej tej reprezentacji. Embolo wraca po kontuzji i jego forma jest daleka od optymalnej. Haris Seferović nie został powołany na mecze eliminacji, gdyż zmaga się z urazem. Nie jest to komfortowa sytuacja dla trenera Yakina.

Uważamy, że Szwajcaria to spotkanie wygra, ale rozmiary zwycięstwa nie będą duże.

Nasz typ: poniżej 3.5 gola (kurs 1.55 na www.STS.pl).

0 / 5. Ocen: 0

Najnowsze wiadomości

Back to top button

20 PLN bez depozytu - darmowa rejestracja!

X