Lionel Messi ma negatywny wynik testu na Covid-19

Lionel Messi uzyskał negatywny wynik testu na Covid-19, a teraz wrócił do Francji i „w nadchodzących dniach” wznowi treningi, ogłosił w środę Paris Saint-Germain.

psg messi covid
Lionel Messi ma negatywny wynik testu na Covida

Messi gotowy do gry w PSG!

Siedmiokrotny zwycięzca Złotej Piłki uzyskał pozytywny wynik testu na obecność wirusa Covid-19 podczas pobytu w rodzinnej Argentynie w zeszłym tygodniu, a już w środę poleciał z powrotem do Paryża. Nie pojawił się na poniedziałkowe zwycięstwo PSG w Pucharze Francji z Vannes. Klub z Paryża nie powiedział, czy Messi będzie dostępny na swój pierwszy mecz w Ligue 1 od przerwy zimowej, w niedzielę w Lyonie.

„Test przeprowadzony przez Leo Messi był negatywny dla Covid-19. Przybył do Paryża i wznowi pracę z grupą w nadchodzących dniach” – powiedział PSG w oświadczeniu.

Messi miał trudny początek w stolicy Francji od czasu emocjonalnego odejścia z Barcelony zeszłego lata. Strzelił tylko jednego gola w 11 ligowych występach dla PSG, choć w Lidze Mistrzów strzelił ich już pięć. Francuzi powiedzieli również, że obrońca Layvin Kurzawa uzyskał w środę pozytywny wynik testu na Covida i był w izolacji.

Bramkarz Gianluigi Donnarumma, obrońca Juan Bernat, rezerwowy bramkarz Sergio Rico, pomocnik Danilo Pereira i nastolatek Nathan Bitumazala również uzyskali pozytywne wyniki testu Covid w zeszłym tygodniu.

5 / 5. Ocen: 1

Jarosław

Redaktor naczelny Sport1.pl. W branży od ponad 15 lat, pasjonuje się nie tylko sportem i biznesem, ale także uwielbia astronomię i psychologię. Tutaj udziela się tylko jeśli w redakcji brakuje rąk do pracy :)

Najnowsze wiadomości

Back to top button