Liga Narodów siatkarek: Korea Płd. – Polska (typy, kursy)

Reprezentacja Polski siatkarek zagra z Koreą Południową w spotkaniu Ligi Narodów. Jak poradzą sobie Biało-Czerwone w starciu z azjatyckimi rywalkami? Zapraszamy na analizę spotkania.

Siatkarska Liga Narodów 2022 (Fot.: FIVB/materiały prasowe)

Reprezentacja Polski siatkarek zmierzy się z kolejnym rywalem w Lidze Narodów! W trzeciej kolejce grupowych zmagań Biało-Czerwone podejmą Koreę Południową. Obie kadry nie należą do czołówki po pierwszych kolejkach, ale z pewnością zrobią wszystko, aby zapunktować i wywalczyć sobie drogę do upragnionego ćwierćfinału.

21:00 Korea Południowa – Polska

Trzeci mecz Biało-Czerwonych w tegorocznej Lidze Narodów. Koreanki to druga najsłabsza drużyna poprzedniej edycji tych rozgrywek, która w piętnastu meczach odniosła tylko trzy zwycięstwa. A w tym nie radzi sobie najlepiej ponosząc zdecydowane porażki z Japonią oraz wczoraj z Niemkami po 0:3. Polki natomiast po zwycięstwie z Kanadą 3:1, przegrały z wicemistrzyniami olimpijskimi Brazylijkami 0:3. Polska naturalnie nie miała się czego wstydzić w meczu z Brazylią, bo fragmentami potrafiły zdominować Canarinhos. Jednak naszym siatkarkom zdarzały się przestoje, gdzie seryjnie gubiły punkty w jednym ustawieniu. W ich ostatnim bezpośrednim starciu Biało-czerwone okazały się lepsze od Koreanek wygrywając z nimi 3:0. W tym roku powinno być podobnie. Nasz typ: zwycięstwo Polski w trzech setach.

STS bonus + kod promocyjny BETONLINE
STS nowy bonus + kod promocyjny BETONLINE

00:00 Dominikana – Japonia

Japonki tegoroczny turniej Ligi Narodów rozpoczęły od dwóch zwycięstw. Najpierw w derbowym starciu okazały się lepsze od Koreanek 3:0, by dzień później mimo problemów pokonać Niemki 3:2. Teraz przyjdzie im się zmierzyć z Dominikaną, która na tym turnieju poniosła już trzy porażki. Mimo wszystko dla Japonek jest to nie wygodny rywal, który w poprzednim sezonie potrafił ograć Japonki na ich terenie podczas igrzysk olimpijskich w Tokio. Czy tym razem będzie podobnie? Myślę że w tym meczu może dojść do czwartego seta, ale niespodzianką by było jak by tego Japonia nie wygrała. Nasz typ: będzie 4 set, tak.

BukmacherBonusKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

03:00 USA – Brazylia

Już podczas pierwszego turnieju Ligi Narodów 2022 dojdzie do starcia drużyn, które spotykały się w finałach dwóch poprzednich edycji rozgrywek. W obu przypadkach Amerykanki wygrywały z Brazylijkami. Zarówno reprezentacja USA, jak i ekipa z Ameryki Południowej rozpoczęły zawody w Shreveport-Bossier City od zwycięstw. Amerykanki w pokonanym polu pozostawiły Dominikanę i Kanadę, a Canarinhos okazały się lepsze od Niemek, Polek oraz Dominikanek. Po stronie amerykańskiej przewagą jest publika i hala, oraz przewaga kondycyjna ponieważ grały od Brazylijek jeden mecz mniej, co może mieć znaczenie. Po stronie Brazylii natomiast przemawia fakt zrewanżowania się za igrzyska olimpijskie w Tokio, gdzie przegrały zdecydowanie 0:3, oraz to że Amerykanki jeszcze nie trafiła na klasowego rywala. Mimo wszystko mecz powinien rozstrzygnąć się w trzech setach na korzyść Amerykanek. Nasz typ: zwycięstwo USA 3:0.


5 / 5. Ocen: 2

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

200 PLN za min. 5 punktów Sochana!

X
0
Dodaj swój komentarz.x