Liga Mistrzów darmowy bonus od bukmacher BetClic

Przed nami spotkania drugiej kolejki Ligi Mistrzów. Z tej okazji bukmacher BetClic zmniejsza przegrane swoim graczom przyznając darmowy bonus o wartości 50 PLN za przegrany kupon.

„Combi Crush” u bukmachera BetClic

„Combi Crush” u bukmachera BetClic

Oferta skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera BetClic, a poza tym wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom w dniach od 30 września do 2 października. Gracz, który chce skorzystać z tej akcji musi się do niej zapisać. Można to jedynie zrobić na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji.

Warunki tej akcji są bardzo proste. Gracz musi zagrać kupon AKO, na którym musi znajdować się MINIMUM pięć zdarzeń z piłkarskiej Ligi Mistrzów. Wszystkie typy muszą muszą pochodzić z oferty przedmeczowej.

Należy pamiętać, że kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 5.00.

Nowy cashback w BetClic

Stawka minimalna za jaką musi zostać zagrany kupon to 50 PLN. Warto jest wiedzieć, że z tej akcji są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Bukmacher BetClic przyzna darmowy bonus w wysokości 50 PLN pod warunkiem, że zagrany kupon spełnia powyższe warunki promocji, a do tego został rozliczony jako przegrany. Każdy gracz może otrzymać JEDEN bonus.

Zwrot w formie środków bonusowych znajdzie się na koncie gracza w dniu 3 października.

510 PLN tyle do odebrania w nowej promocji Betclic

Bukmacher BetClic nowym graczom oferuje zakład bez ryzyka. Wystarczy wpisać kod promocyjny KOD510 podczas rejestracji konta, aby bukmacher aktywował Cashback.

Jeśli okaże się, że pierwszy kupon został rozliczony jako przegrany bukmacher BetClic dokona zwrotu stawki. Gracz może otrzymać maksymalnie zwrot w wysokości 510 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic, Etoto. Najlepsze zakłady bukmacherskie w internecie. Promocje, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka.

Najlepsi bukmacherzy

betfan online bonus 2021

Zakłady bukmacherskie