Lexy Chaplin traci ważną umowę! Firma już wydała oświadczenie

Firma Alldeynn poinformowała w oświadczeniu, że rozwiązuje współpracę z Lexy Chaplin. Wydaje się, że to dopiero początek podobnych komunikatów w najbliższej przyszłości!

Lexy Chaplin traci ważną umowę! Firma już wydała oświadczenie
Lexy Chaplin traci ważną umowę! Firma już wydała oświadczenie (fot. instagram.com/lexychaplin)

Alldeynn kończy współpracę z Lexy Chaplin

W oświadczeniu z dnia 10 października 2023 firma Alldeynn napisała, że „chce, aby marka zawsze była stawiana w dobrym i w optymistycznym tle”. Lexy Chaplin staje się zatem kolejną influencerką, która traci ważną umowę w związku z Pandora Gate. Niedawno informowaliśmy, że sieć drogerii Rossmann zdecydowała się wycofać ze sprzedaży kosmetyki sygnowane logo Team X.

Obecna sytuacja nie pozwala na kontynuowanie współpracy z Lexy z uwagi na pojawiające się informacje, które są sprzeczne z naszymi wartościami” – poinformowała marka Alldeynn.

Oświadczenie marki Alldeynn w sprawie rozwiązania umowy z Lexy
Oświadczenie marki Alldeynn w sprawie rozwiązania umowy z Lexy

Wydaje się, że w najbliższym czasie pojawi się znacznie więcej podobnych komunikatów. W związku z rozgłosem, jaki nabrała afera Pandora Gate świat influencerów nie wydaje się już być w żaden sposób atrakcyjny dla wielu marek.

Na Instagramie Lexy Chaplin od wielu dni pojawiają się negatywne komentarze pod jej adresem. Często pojawiającym się hasztagiem jest „wiedziałaś”. Najwięcej tego typu odzewów widać przy zdjęciach celebrytki z Marcinem Dubielem.

4.9 / 5. Ocen: 90

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

200 PLN za min. 5 punktów Sochana!

X
0
Dodaj swój komentarz.x