Legia Warszawa – Raków Częstochowa: Typy, kursy (25.09.2021)

W hicie dziesiątej kolejki przy Łazienkowskiej Legia podejmie Raków. Obie drużyny mają za sobą wygraną w Pucharze Polski, gdzie nie bez trudu awansowały do kolejnej rundy. Według nas nie ma tutaj wyraźnego faworyta. Detale mogą zadecydować o tym kto zdobędzie komplet punktów. Mecz poprowadzi jako sędzia główny Jarosław Przybył. Początek starcia o 20:00.

Piłka nożna
Piłka nożna

Typy na mecz Legia Warszawa – Raków Częstochowa

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 2.15 – 3.20 – 3.65 (STS)
  • 2.22 – 3.25 – 3.75 (Fortuna)
  • 2.17 – 3.30 – 3.60 (Betclic)

Obie drużyny w tabeli plasują się poza czołową piątką, a to ze względu na to, że maja do rozegrania po dwa zaległe spotkania ze względu na udział w eliminacjach do europejskich pucharów.

Raków jedyną jak dotąd porażkę w lidze odniósł w drugiej kolejce, gdzie uległ na wyjeździe Jagielloni Białystok. Kolejne spotkania kończyły się albo remisem albo wygraną. Ostatnie dwa mecze to bardzo dobra dyspozycja podopiecznych trenera Marka Papszuna. Remis z Lechem, gdzie spokojnie można było wygrać i bezdyskusyjna wygrana w Mielcu, gdzie pomimo gry w osłabieniu udało się pewnie zdobyć komplet punktów.

Legia mimo ostatnich wygranych gra bardzo przeciętnie. Ma problemy z wyjściem spod pressingu, nie potrafi stworzyć wielu okazji do zdobycia gola w ataku pozycyjnym. Jedynym pozytywem ostatnich spotkań jest Lirim Kastrati, który swoją szybkością oraz dobrym podaniem wyróżnia się spośród reszty kolegów.

Wydaje nam się, że klub z Warszawy jutro straci punkty. Na dzień dzisiejszy bardziej stabilną drużyną są goście z Częstochowy. Spodziewamy się wysokiego pressingu ze strony Rakowa od początku spotkania. Legia nie lubi gdy rywale grają takim stylem, dlatego jest spora szansa na popełnienie błędu przy wyprowadzaniu piłki przez Wojskowych.

Nasz typ: x2 Raków Częstochowa (kurs 1.74 na www.efortuna.pl).

0 / 5. Ocen: 0

Łukasz Garguła
Łukasz Garguła
Skromny człowiek. Jego pasją od dziecka jest sport oraz fizyka. Lubi także inne nauki ścisłe jak chemia czy astronomia. Całkiem nieźle wychodzi mu typowanie. Na Sport1.pl odpowiedzialny za zapowiedzi i analizy wydarzeń sportowych.

Podobne do: Legia Warszawa – Raków Częstochowa: Typy, kursy (25.09.2021)

Sport w Polsce

Wiadomości sportowe

P