Legalny bukmacher Etoto zmniejsza przegrane na Mistrzostwa Europy U21

Ciekawą promocję podczas trwania Mistrzostw oferuje dla swoich graczy bukmacher Etoto, który zmniejsza ryzyko przegranej o 12%.

Bukmacher Etoto zmniejsza ryzyko przegranej Mistrzostwa Europy U21

Bukmacher Etoto zmniejsza ryzyko przegranej Mistrzostwa Europy U21

Ta akcja skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Etoto, a poza tym wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja aktywna do 30 czerwca, czyli do końca trwania Mistrzostw Europy U21.

Należy pamiętać, że chcąc liczyć się w promocji należy się do niej zapisać przed zagraniem kuponu na stronie bukmachera Etoto.

W promocji biorą udział kupony zarówno pojedyncze jak i wielozdarzeniowej, na które mają zdarzenia przedmeczowej bądź na żywo z pojedynków Mistrzów Europy U21.

bonus za darmo w sts
Darmowy bonus bez depozytu od bukmachera STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Kurs każdego zdarzenia znajdującego się na kuponie nie może być mniejszy niż 1.20, zaś kurs całkowity musi wynieść nie mniej niż 2.00.

Kupon musi zostać zagrany za minimum 50 PLN. Natomiast kupony zagrane za środki bonusowe są wykreślone z tej promocji.

Jeżeli gracz dokonał zawarcia kuponu który spełnia powyższe warunki promocji, a dodatkowo kupon został rozliczony jako przegrany może liczyć na zwrot 12% stawki.

Chcąc otrzymać zwrot należy po rozliczeniu kuponu kliknąć w opcję POP – UP, a następnie klikną „zatwierdź”. To sprawi, że na koncie gracza pojawi się bonus w ciągu 20 minut.

Pakiet dla nowego gracza.

Warto jest pamiętać, że ten operator przyznaje darmowy bonus w wysokosci 20 PLN za rejestrację i to bez dokonania żadnego depozytu.

Chcąc otrzymać takie środki należy podczas rejestracji wpisać kod promocyjny BETONLINE.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic, Etoto. Najlepsze zakłady bukmacherskie w internecie. Promocje, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka.

Najlepsi bukmacherzy

betfan online bonus 2021

Zakłady bukmacherskie