Legalny bukmacher Betclic Polska zmniejsza ryzyko przegranej na MMA

Zakłady bukmacherskie Betclic Polska online oferują najnowsza promocją „Typuj MMA bez ryzyka. Zwrot stawki”. W przypadku przegranego zakładu użytkownik może otrzymać zwrot stawki.

Bonus na MMA w Betclic. Pewne 40 PLN

Bonus na MMA w Betclic. Pewne 40 PLN

Śmiało można powiedzieć, że przed nami bardzo ciekawy weekend w MMA, a brak emocji na fani tej dyscypliny nie będą mogli narzekać. Tym bardziej, że do ciekawych walk na pewno dojdzie, ponieważ przed nami takie rywalizacje, jak Kevin Szaflarski (9-1, 4 KO, 4 SUB) vs Filip Stawowy (7-1, 7 KO), Róża Gumienna (3-0, 2 KO, 1 SUB) vs Ekaterina Shakalova (3-1, 1 KO, 1 SUB), Mateusz Głuch (8-6, 3 KO, 1 SUB) vs Kamil Kraska (5-1, 2 KO, 3 SUB).

Użytkownik, który chce wziąć udział w wspomnianej ofercie koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl, a jest ona dostępna wszystkim typerom do 14 lutego.

UFC 259: Bonus dla typerów

W ramach wspomnianej oferty promocyjnej dopuszczone przez bukmachera Betclic są wyłącznie zakłady AKO, które muszą spełniać takie warunki, jak:

  • co najmniej cztery typy, ale wszystkie muszą pochodzić z oferty mieszanych sztuk walk
  • kurs całkowity kuponu nie może być mniejszy niż 3.00
Betfan kod promocyjny 2021
Betfan kod promocyjny na darmowy zakład bez ryzyka 600 PLN

Bukmacher Betclic dokona zwrotu stawki za kupon promocyjny pod warunkiem, że jeden z faworytów Cię zawiódł. Maksymalnie na konto gracze może trafić 40 PLN.

Najnowszy kod promocyjny w Betclic Polska:

Zakłady bukmacherskie Betclic Polska na start oferują wszystkim graczom najnowszy pakiet powitalny, w którym można liczyć na zakład bez ryzyka. Co zrobić, aby aktywować tę bonus. Wystarczy jedynie wpisać hasło promocyjne –> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas, jeśli zakład okaże się przegrany to typer nie odczuje straty kasy, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot 100% jej wartości, aż do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic, Etoto. Najlepsze zakłady bukmacherskie w internecie. Promocje, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka.

Najlepsi bukmacherzy

betfan online bonus 2021

Zakłady bukmacherskie