Lazio Rzym – Lokomotiw Moskwa: Typy, kursy (30.09.2021)

W Rzymie na Stadio Olimpico Lazio podejmie ekipę z Rosji. Lokomotiw ma niewielkie problemy kadrowe, ale ofensywni gracze, którzy są w dobrej formie wystąpią w tym spotkaniu. Oczywiście faworytem są podopieczni trenera Maurizio Sarriego. Czy trzy punkty zostaną w Rzymie? Transmisja na platformie Viaplay.

Lazio Rzym – Lokomotiv Moskwa: Typy, kursy (30.09.2021)

Typy na mecz Lazio Rzym – Lokomotiw Mokswa

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.37 – 5.00 – 8.35 (STS)
  • 1.36 – 5.30 – 8.50 (Fortuna)
  • 1.37 – 5.25 – 8.25 (Superbet)

Po pierwszej kolejce w grupie E w nieznacznie lepszej sytuacji są goście z Moskwy, którzy mają jeden punkt, dzięki strzelonej bramce w końcówce meczu z Marsylią przez Anjorina. Natomiast Lazio uległo na wyjeździe po słabym spotkaniu Galatasaray.

Rzymianie do tej pory w lidze grali u siebie trzy razy. W każdym z tych spotkań strzelali gola oraz tracili:

  • 6:1 Spezia
  • 2:2 Cagliari
  • 3:2 AS Roma

Lokomotiw na wyjeździe w lidze grał pięciokrotnie. W trzech spotkaniach strzelał przynajmniej jednego gola, a w żadnym pojedynku nie przegrał. Od początku sezonu w dobrej formie jest dwóch ofensywnych zawodników: Fiodor Smolov (6 trafień w lidze) oraz Rifat Zhemaletdinov (3 gole + 4 asysty).

U Rzymian niekwestionowanym liderem w formacji ataku jest Ciro Immobile, który na własnych barkach rok w rok ciągnie Lazio do europejskich pucharów. Jak na razie w lidze jest liderem strzelców mając na koncie 6 goli.

W tym starciu idziemy w bramki każdej drużyny. Lazio jest dobre z przodu, ale z tyłu ma wiele mankamentów. Lokomotiw potrafi strzelać na wyjazdach, a będący w dobrej formie Smolov czy Zhemaletdinov powinni zadbać przynajmniej o jednego gola.

Nasz typ: obie drużyny strzelą gola (kurs 1.97 na www.STS.pl).

0 / 5. Ocen: 0

Łukasz Garguła
Łukasz Garguła
Skromny człowiek. Jego pasją od dziecka jest sport oraz fizyka. Lubi także inne nauki ścisłe jak chemia czy astronomia. Całkiem nieźle wychodzi mu typowanie. Na Sport1.pl odpowiedzialny za zapowiedzi i analizy wydarzeń sportowych.

Podobne do: Lazio Rzym – Lokomotiw Moskwa: Typy, kursy (30.09.2021)

Sport w Polsce

Wiadomości sportowe

P