Lazio Rzym – Lokomotiw Moskwa: Typy, kursy (30.09.2021)

W Rzymie na Stadio Olimpico Lazio podejmie ekipę z Rosji. Lokomotiw ma niewielkie problemy kadrowe, ale ofensywni gracze, którzy są w dobrej formie wystąpią w tym spotkaniu. Oczywiście faworytem są podopieczni trenera Maurizio Sarriego. Czy trzy punkty zostaną w Rzymie? Transmisja na platformie Viaplay.

Lazio Rzym – Lokomotiv Moskwa: Typy, kursy (30.09.2021)

Typy na mecz Lazio Rzym – Lokomotiw Mokswa

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.37 – 5.00 – 8.35 (STS)
  • 1.36 – 5.30 – 8.50 (Fortuna)
  • 1.37 – 5.25 – 8.25 (Superbet)

Po pierwszej kolejce w grupie E w nieznacznie lepszej sytuacji są goście z Moskwy, którzy mają jeden punkt, dzięki strzelonej bramce w końcówce meczu z Marsylią przez Anjorina. Natomiast Lazio uległo na wyjeździe po słabym spotkaniu Galatasaray.

Rzymianie do tej pory w lidze grali u siebie trzy razy. W każdym z tych spotkań strzelali gola oraz tracili:

  • 6:1 Spezia
  • 2:2 Cagliari
  • 3:2 AS Roma

Lokomotiw na wyjeździe w lidze grał pięciokrotnie. W trzech spotkaniach strzelał przynajmniej jednego gola, a w żadnym pojedynku nie przegrał. Od początku sezonu w dobrej formie jest dwóch ofensywnych zawodników: Fiodor Smolov (6 trafień w lidze) oraz Rifat Zhemaletdinov (3 gole + 4 asysty).

U Rzymian niekwestionowanym liderem w formacji ataku jest Ciro Immobile, który na własnych barkach rok w rok ciągnie Lazio do europejskich pucharów. Jak na razie w lidze jest liderem strzelców mając na koncie 6 goli.

W tym starciu idziemy w bramki każdej drużyny. Lazio jest dobre z przodu, ale z tyłu ma wiele mankamentów. Lokomotiw potrafi strzelać na wyjazdach, a będący w dobrej formie Smolov czy Zhemaletdinov powinni zadbać przynajmniej o jednego gola.

Nasz typ: obie drużyny strzelą gola (kurs 1.97 na www.STS.pl).

0 / 5. Ocen: 0

Najnowsze wiadomości

Back to top button

200 PLN za min. 5 punktów Sochana!

X