KSW 65 wyniki. Kto wygrał, kto przegrał?

18 grudnia w Arenie Gliwice odbyła się gala KSW 65. Wyniki z tego wydarzenia interesują kibiców niezwykle mocno – kto wygrał, a kto musiał uznać wyższość rywali? Zobacz wszystko, co na ten temat warto wiedzieć!

KSW 65 wyniki. Kto zwyciężył, kto przegrał?
KSW 65 wyniki. Kto zwyciężył, kto przegrał?

KSW 65 wyniki walk. Wieczór pełen hitów!

Nie standardowe dziewięć, ale aż dziesięć pojedynków znalazło się w karcie walk gali KSW 65. Podczas gliwickiej imprezy kibice mieli okazję obejrzeć dwa pojedynki o pasy mistrzowskie, a także przyszło im oglądać wiele znakomitych zawodników bijących się o zdobycie uznania. Dla niektórych przegrane oznaczają prawdopodobnie dłuższą przerwę od walk z najlepszymi, jednak na pewno nie oznacza to braku motywacji do dalszych treningów. Wydaje się, że kto wygrał na KSW 65 powinien mieć tak samo dużo powodów do dalszego rozwoju, co osoba, której ostatecznie wygrać się nie udało.

W trakcie gali kibice mieli okazję obejrzeć zarówno męskie, jak i kobiece starcia. W jedynym starciu przedstawicielek płci pięknej zmierzyła się Anita Bekus oraz Magdalena Sormova. Dla Polki był to niezwykle ważny sprawdzian, który miał pokazać, czy jest gotowa do tego, by bić się z zawodniczkami na najwyższym poziomie.

STS kod promocyjny 2022
STS kod promocyjny na darmowy bonus bez depozytu

Kto wygrał na KSW 65? Oto rezultaty pojedynków!

Daniel Torres – Salahdine Parnasse oraz Mamed Khalidov – Roberto Soldić to dwie walki, które bez dwóch zdań wzbudzały wśród fanów MMA w naszym kraju największe zainteresowanie, jeśli chodzi o KSW 65. Wyniki tych pojedynków są wyszukiwane najczęściej, co nie znaczy, że nie powinno się w ogóle zwracać uwagi również na pozostałe walki. A wśród uczestników tych starć znalazł się chociażby debiutujący na zawodowej ścieżce Szamad Erzanukajew. Swoją cegiełkę do prywatnych jeszcze niezbyt imponujących rekordów dołożyć też mieli okazję Bartosz Rewera czy Patryk Likus. Ten ostatni mógł mówić o dużym pechu przed galą, gdyż aż dwukrotnie zmieniano mu rywala. Ostatecznie jego przeciwnikiem został 20-letni Hassan Shaaban Diaz (0-0), który zastąpił Aleksandera Loofa.

Jeżeli szukacie odpowiedzi na pytanie Khalidov – Soldić kto wygrał albo jakie są Torres – Parnasse wyniki, to trafiliśmy w odpowiednie miejsce. W naszym portalu są informacje o rezultacie każdej walki, która odbyła się podczas KSW 65. Każdy zainteresowany może się nim przyjrzeć.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Wyniki KSW 65. Oni wygrali swoje pojedynki!

Poniżej prezentujemy listę walk, które odbyły się na gali KSW 65. Wytłuszczoną czcionką zaznaczeni zostali fighterzy ogłoszeni zwycięzcami. Jeżeli jakiś pojedynek nie ma określonego triumfatora, oznacza to, iż walka jeszcze trwa. Ten wpis jest aktualizowany na bieżąco – od razu po rozstrzygnięciu wpisujemy tutaj, komu udało się wygrać.

Z KSW 65 wyniki prezentowane są w innej kolejności, niż zazwyczaj wpisuje się fight card. Tym razem postanowiliśmy stworzyć listę pojedynków od tego, który zaczynał się pierwszy aż do ostatniego, czyli main eventu, w którym Mamed Khalidov zmierzył się z Roberto Soldiciem.

  • 61,2 kg: Szamad Erzanukajew (0-0) – Bartosz Rewera (1-0, 1 KO)
  • 65,8 kg: Patryk Likus (1-0) – Piotr Olszynka (6-7, 1 KO)
  • 52,2 kg: Anita Bekus (4-2, 2 KO) – Magdalena Sormova (10-3, 2 KO, 5 sub)
  • 120,2 kg: Michał Kita (20-13-1) – Marek Samociuk (4-1)
  • 93 kg: Damian Piwowarczyk (4-0, 1 KO, 2 sub) – Marc Doussis (7-0 1NC, 5 KO, 2 Sub)
  • 77,1 kg: Adam Niedźwiedź (8-4, 1 KO, 7 sub) – Miroslav Broz (12-3, 1 KO, 2 Sub) – remis
  • 70,3 kg: Roman Szymański (14-6, 2 KO, 3 sub) – Mateusz Legierski (7-0, 4 KO, 1 sub)
  • 65,8 kg Damian Stasiak (18-5, 8 KO, 3 sub) – Lom-Ali Eskijew (17-5, 8 KO, 2 sub)
  • 68,5 kg: Daniel Torres (12-4, 6 KO, 1 sub) – Salahdine Parnasse (15-1-1, 2 KO, 5 sub)
  • 83,9 kg: Mamed Khalidov (35-7-2, 15 KO, 16 sub) – Roberto Soldić (19-3, 16 KO, 1 sub)

Tym razem kibice nie mieli okazji oglądać gali w KSW TV w Polsce, a musieli skorzystać ze streamu w serwisie Viaplay. Jeżeli jednak ktoś z jakiegoś powodu nie miał okazji obejrzeć którejś z walk, albo nawet wszystkich, teraz już wie, komu udało się wygrać, a kto ostatecznie przegrał.

Khalidov – Soldić (KSW 65) kto wygrał?

Pojedynek Mamed Khalidov – Roberto Soldić był szeroko komentowany od razu po tym, jak został ogłoszony, a można nawet powiedzieć, że i wcześniej spekulowano o tym, iż do tego pojedynku ostatecznie będzie musiało dojść. I tak też się stało, co było dla kibiców prawdziwym prezentem świątecznym od KSW.

To normalne, że main eventem fani interesują się najmocniej, dlatego też pytanie o to, kto wygrał walkę Khalidov – Soldić pada szczególnie często przy okazji omawiania wyników KSW 65. Dzięki naszemu serwisowi już wiecie, kto zatriumfował w tym starciu.

Torres – Parnasse rewanż na KSW 65 – kto wygrał?

Daniel Torres bardzo niespodziewanie został mistrzem wagi piórkowej. Przed galą KSW 65 miał za zadanie udowodnić wszystkim wokół, że zasłużył na sukces i jest mocniejszy od Parnasse’a bez względu na to, co mówi otoczenie. Rewanż tych panów elektryzował kibiców niezwykle mocno, mimo iż na co dzień walki o pas w kategorii piórkowej nie należą do szczególnie medialnych.

Czy to kto wygrał Torres – Parnasse na KSW 65 jest zaskakującym rezultatem? Dla jednych pewnie tak, a dla innych niekoniecznie. Pewne jest jednak to, że „pojedynki piórkowe” powinny być przez wielu traktowane znacznie poważniejszej, niż jest to w rzeczywistości.

5 / 5. Ocen: 1

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Back to top button

Najwyższy kurs - 300.0 na wygraną City w finale LM
Najwyższy kurs - 300.0 na wygraną City w finale LM

This will close in 0 seconds