Kowalkiewicz – Belbita: Waleczna Polka zwyciężyła! [VIDEO – Skrót walki]

Karolina Kowalkiewicz odniosła zwycięstwo nad Dianą Belbitą podczas gali UFC Fight Night 229. Po długiej przerwie od ostatniej walki, Kowalkiewicz powróciła do oktagonu i udowodniła, że wciąż należy do najlepszych zawodniczek w wadze słomkowej.

Kowalkiewicz - Belbita: Waleczna Polka zwycięża! [Skrót walki]
Kowalkiewicz – Belbita: Waleczna Polka zwycięża! [Skrót walki]

Kowalkiewicz – Belbita: Polka lepsza na gali UFC Fight Night 229

Ważąca 52 kilogramy Karolina Kowalkiewicz stanęła naprzeciwko Diany Belbity, która również jest mocną zawodniczką wagi słomkowej. Obie panie wyszły do oktagonu z dużym zaangażowaniem i chęcią zwycięstwa. Już od pierwszej rundy Kowalkiewicz zdominowała walkę, wykorzystując swoje doświadczenie i technikę. Jej mocne uderzenia i precyzyjne kopnięcia sprawiły, że Belbita była w defensywie przez większość czasu.

W drugiej i trzeciej rundzie Kowalkiewicz kontynuowała to, co zaplanowała przed tym starciem. Używając zaskakujących prawych sierpowych, utrzymywała przewagę nad rywalką. Belbita próbowała odwrócić losy walki, ale Kowalkiewicz była zbyt silna i zdecydowana. Po emocjonujących rundach sędziowie jednogłośnie ogłosili zwycięstwo Karoliny Kowalkiewicz.

FAME Reborn: Zakład bez ryzyka w Betclic!
FAME Reborn: Zakład bez ryzyka w Betclic!

Karolina Kowalkiewicz, będąca członkinią renomowanego zespołu American Top Team, udowodniła, że jest w rewelacyjnej formie. Choć miała ostatnio trudności, to teraz wróciła mocniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Jej determinacja i ciężka praca przyniosły jej czwarte zwycięstwo z rzędu. Kowalkiewicz udowodniła, że wciąż ma wiele do zaoferowania w tej konkurencyjnej dywizji wagi słomkowej.

Na tej samej gali UFC Fight Night 229, Vanessa Demopoulos wygrała kontrowersyjną jednomyślną decyzję z Kanako Muratą w walce wagi słomkowej kobiet. Demopoulos wykorzystała swoje umiejętności na ziemi, wykonując kilka skutecznych rzutów i pozycji dominujących. Murata próbowała wykorzystać swoje umiejętności w zapasach, ale Demopoulos była zbyt silna i zdecydowana. Po emocjonujących trzech rundach, sędziowie jednogłośnie orzekli zwycięstwo Demopoulos.

Kowalkiewicz – Belbita – VIDEO skrót walki

W walce wagi muszej kobiet J.J. Aldrich pokonała Montanę De La Rosa jednogłośną decyzją. Aldrich zastąpiła w ostatniej chwili Stephanie Egger i udowodniła, że jest gotowa na trudne wyzwania. Jej precyzyjne uderzenia i silne kopnięcia pozwoliły jej dominować walkę. De La Rosa była agresywna, ale nie była skuteczna. Aldrich wygrała walkę, zostawiając De La Rosę z uszkodzonym nosem i ustami. To było ważne zwycięstwo dla Aldrich, która teraz ma dwa zwycięstwa z rzędu.

Przypominamy, że gale UFC za darmo oglądać można w STS TV.


4.9 / 5. Ocen: 191

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

200 PLN za min. 5 punktów Sochana!

X
0
Dodaj swój komentarz.x