Kosmetyki Team X: Rossmann wycofuje produkt ze sklepów!

Kosmetyki Team X nie będą już dostępne w sieci drogerii Rossmann. Sprzedaż internetowa została już wstrzymana, a wkrótce nastąpi także usunięcie produktów influencerów z półek tradycyjnych sklepów. Sytuacja ma związek z Pandora Gate.

Kosmetyki Team X: Rossmann wycofuje produkt ze sklepów!
Kosmetyki Team X: Rossmann wycofuje produkt ze sklepów! (fot. teamx.pl/sklep)

Kosmetyki Team X niedostępne w drogeriach Rossmann

Sieć sklepów Rossmann nie będzie już miejscem dla osób, które będą chcieli nabyć kosmetyki Team X. To duży cios dla influencerów, którzy mogli do tej pory liczyć na ogromne grono potencjalnych odbiorców swoich produktów w drogeriach rozsianych w całej Polsce.

Sytuacja ma związek z aferą Pandora Gate, w którą najmocniej zdaje się być do tej pory zamieszany Stuart Burton, jeden z pomysłodawców utworzenia Team X. W aktualnych newsach internetowych pojawiają się również inne nazwiska członków grupy, dlatego też Rossmann zdecydował się nie narażać na krytykę klientów i zrezygnował ze współpracy z youtuberami.

Poważne oskarżenia padają nie tylko w kierunku wspomnianego już Stuu, ale również i Michała Gały. Ten ostatni oskarżany jest o poważne przestępstwo, jakim jest gwałt. Postępowanie w jego sprawie jest już w toku.

Sieć Rossmann Polska nie wydała żadnego oficjalnego komunikatu w sprawie wycofania produktów Team X. Tym samym robi wszystko, aby kosmetyki zostały wycofane bez większego rozgłosu, co sprawi, że wiele osób nie będzie identyfikowało firmy z kontrowersyjnymi influencerami.

Kosmetyków Team X nie można już kupić w Rossmannie przez internet
Kosmetyków Team X nie można już kupić w Rossmannie przez internet

Do kiedy można kupować kosmetyki Team X w Rossmannie?

Kosmetyki Team X zostały już usunięte ze sklepu internetowego marki Rossmann – tym samym nie można ich już zamówić online. Jeżeli wierzyć oficjalnej stronie tej sieci, niektóre z wycofywanych produktów są jeszcze dostępne w drogeriach, ale warto tutaj podkreślić, że dane mogą być nieaktualne.

Wydaje się, że Team X w najbliższym czasie będzie miał trudności w znalezieniu partnerów biznesowych. Co sądzicie na ten temat – czy to dobra wiadomość?

4.9 / 5. Ocen: 91

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

200 PLN za min. 5 punktów Sochana!

X
0
Dodaj swój komentarz.x