Kiedy następne video Konopskiego? Padła konkretna zapowiedź!

Obejrzeliście film „Mroczna przeszłość polskiego YouTuba”? Możecie sprawdzić, czy można spodziewać się następnego filmu z tej serii oraz kiedy może to nastąpić. Sam Konopskyy wydał jasną deklarację na ten temat.

Kiedy następny film Konopskiego? Padła konkretna zapowiedź!
Kiedy następny materiał Konopskiego? Padła konkretna zapowiedź!

Kiedy następny materiał video Konopskiego?

W niedzielny wieczór Konopskyy opublikował długo zapowiadany film o mrocznej stronie polskich twórców YouTube’a. Zarobił na tym ogromne pieniądze, pobił rekord sieci, a jednocześnie przedstawił Pandora Gate w wyczerpujący sposób – zarówno dla tych, co śledzą temat od dawna, jak i osób, które chciały dowiedzieć się wszystkiego od podszewki.

Czy można spodziewać się tego, że Konopski opublikuje wkrótce kolejny film? Jak najbardziej, bo jest to osoba zajmująca się dodawaniem treści na YouTube już od dłuższego czasu. Trudno jednak na razie zakładać, że na pewno będzie to następny film o aferze, którą obecnie żyje cała Polska.

W sieci znaleźć można plotki o tym, że Konopski w ten piątek opublikuje kolejny film o Pandora Gate. Nigdzie nie jest to potwierdzone u źródła, a więc nie należy tej daty traktować z powagą. Tym bardziej, że Konopskyy wie, jak wykorzystać swoje pięć minut i potrafi stworzyć suspens, co udowodnił już przy okazji ostatniego materiału.

Chcielibyście już zobaczyć kolejny film Konopskyy'ego?
Chcielibyście już zobaczyć kolejny film Konopskyy’ego? (fot. Instagram/Konopskyy_)

Czy będzie kolejny materiał o Pandora Gate na kanale Konopskyy?

Konopskyy będzie z pewnością zajmował się dalej sprawą i zrobi wszystko, by zebrać dowody przeciw osobom, które dopuściły się chociażby najmniejszych przewinień wobec małoletnich. Sam zainteresowany zapewnił, że jeśli tylko wejdzie w posiadanie kolejnych materiałów, przygotuje odpowiedni film. Żadna konkretna data nie została więc podana, ale jest również deklaracja, że można spodziewać się nowych filmów, gdy tylko nadarzy się ku temu okazja.

5 / 5. Ocen: 91

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

200 PLN za min. 5 punktów Sochana!

X
0
Dodaj swój komentarz.x