Jurgen Klopp wraca na ławkę Liverpoolu po nieobecności COVID-19

Menedżer Liverpoolu Jurgen Klopp wróci na ławkę trenerską w niedzielne popołudnie, gdy jego drużyna zmierzy się z Shrewsbury Town w trzeciej rundzie FA Cup.

covid liverpool covid
Jurgen Klopp wraca na ławkę Liverpoolu po nieobecności COVID-19 (foto: John Powell/Liverpool FC via Getty Images)

Jurgen Klopp wraca na ławkę w meczu zShrewsbury Town

Klopp był nieobecny na ostatnim meczu Liverpoolu, zremisowanym 2:2 z Chelsea w zeszły weekend, po pozytywnym teście na COVID-19.

Niemiecki trener zakończył okres izolacji i będzie brał udział w przedmeczowych obowiązkach medialnych. Dołączył do drużyny dziś rano w hotelu drużynowym przed meczem na Anfield.

Asystent menedżera Kloppa, Pep Ljinders, nadzorował mecz Chelsea, ale potem sam uzyskał pozytywny wynik testu na obecność wirusa na początku tygodnia.

Liverpool zmagał się z wirusem COVID-19 od czasu pozytywnego testu Kloppa, a pierwszy mecz półfinału Carabao Cup z Arsenalem – początkowo zaplanowany na czwartek – został przełożony z powodu wybuchu epidemii.

Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback1300 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

Peter Krawietz, drugi asystent Liverpoolu, który wziął udział w przedmeczowej konferencji prasowej w sobotę, powiedział, że Klopp może wrócić na ławkę.

Krawietz nie był jednak w stanie ujawnić dokładnie, ilu piłkarzy Liverpoolu będzie brakować w meczu Shrewsbury.

5 / 5. Ocen: 3

Jarosław
Jarosław
Redaktor naczelny Sport1.pl. W branży od ponad 15 lat, pasjonuje się nie tylko sportem i biznesem, ale także uwielbia astronomię i psychologię. Tutaj udziela się tylko jeśli w redakcji brakuje rąk do pracy :)

Podobne do: Jurgen Klopp wraca na ławkę Liverpoolu po nieobecności COVID-19

Sport w Polsce

Wiadomości sportowe

P